Łukasz Szewczyk11.12.2017 (18:22)1 komentarz

Planeta.FM zmienia się w portal informacyjny

Należący do Grupy Eurozet serwis internetowy Planeta.FM zmienia się w portal informacyjno-rozrywkowy.
Nowa Planeta.FM
Informacje typu weird news i rozrywka - to treści, które od dziś można znaleźć na Planeta.FM. Wydawcy zdecydowali się też na wprowadzenie nowego działu "GRAwitacja", w którym pojawią się artykuły dotyczące zaawansowanych technologii i najpopularniejszych gier: recenzje, wywiady oraz relacje z wydarzeń związanych z dziedziną e-sportu. Dotychczasowe treści muzyczne będą systematycznie przenoszone na serwis radiostacja.pl. Również tam będzie można nadal słuchać internetowego radia Planeta.fm.
- Udoskonaliliśmy funkcjonalności, odświeżyliśmy nawigację na stronie oraz szatę graficzną. Przy artykułach umieszczone są emotikony, dzięki czemu czytający od razu wiedzą, jakiego rodzaju jest to wiadomość. Użytkownicy Planeta.fm to osoby aktywne, z poczuciem humoru i dystansem do świata. Wierzę, że zmiany przypadną im do gustu - mówi Tomasz Sofuł, Dyrektor Działu on-line Eurozet

Ponadto, w serwisie wprowadzone zostały usprawnienia przeglądania strony na urządzeniach mobilnych.

Za przygotowanie i wdrożenie wszystkich zmian odpowiedzialny jest zespół on-line Eurozet, a wydawcą portalu Planeta.FM - Mateusz Patyk.

Według ostatnich badań Planeta.FM miała 450 tysięcy realnych użytkowników.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Tak zepsuli radio... smuteczek :(
 17