Łukasz Szewczyk22.12.2017 (12:51)145

Telewizja braci Karnowskich zadebiutowała na satelicie: wPolsce.pl już w Cyfrowym Polsacie

Nowa telewizja braci Karnowskich wPolsce.pl, dostępna do tej pory w internecie oraz w ofertach mniejszych sieci kablowych, właśnie zadebiutowała na satelicie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 145)

@czester,rozsądny,tati,podszywacz johnyB:Już ci się chrzani kolego z którego nicku pisać:D:D:D
 1  
To że biorę udział w dyskusji i podpinam się pod to co napisał Czester, nie świadczy że pisałem to ja ;)
To już Wasza schiza. Parodiuję tu jedynie naszego nadwornego błazna johnyB i tego nie ukrywam. Sprawia mi wielką satysfakcję widząc jak śledzi każdy mój ruch.

Ale przejdźmy do rzeczy.
Odpowiedz na pytanie: Nie chcę płacić za Republikę w kablówce a mam ją w pakiecie. Czym to się różni od Twojego problemu z TVN24? Jakie masz propozycje?
 2  
Przestań ściemniać o tych nickach.Nie będę dyskutował z podszywaczem.
 2  
Powiedzmy sobie szczerze, bo nie masz nic do powiedzenia. Celnie Cię wypunktowałem.

Na marginesie i kto to mówi? @locky o różnych wcieleniach i podszywający się pod nas :)))))) Trochę powagi !
 5  
Powiedzmy sobie szczerze, bo nie masz nic do powiedzenia. Celnie Cię wypunktowałem.

Na marginesie i kto to mówi? @locky o różnych wcieleniach i podszywający się pod nas :)))))) Trochę powagi !
udowodnij to podszywaczu:D
 0  
Ludzie, którzy zawsze kłamią uważają, że wszyscy są kłamcami. Nie zrozumieją, że są ludzie uczciwi, którzy kłamstwem się brzydzą. Do tych ostatnich trzeba zaliczyć obecnych prezenterów TVPiS, którzy nie muszą kłamać w przeciwieństwie do poprzedników w TVPO.
 1  
Jeśli będą nadawać na YouTube tak jak obecnie mają odpalony stream to ja na pewno co jakiś czas będę ich oglądał.

Inna sprawa już takie [email protected](#* nie z mojej strony ale chętnie bym zobaczył stream 4K nawet interpolowany 4K z ich 1080p dlaczego a to ze względu, że przy takim streamie jakość streamu na odbiornikach/monitorach/telewizorach będzie krystaliczny obraz 4x4x4 ... bo normalnie jest 4x2x0
 5  
Buuuuhahaha @loczku z dupy aleś pojechał z tą uczciwością. Nie mam zapędów masochistycznych aby udowadniać Ci Twoją płodbość pod różnymi nickami jak mój klon. Styl pisania czuć na odległość w Twoim podszywaniu się i to nam wystarczy.

Nie masz merytorycznego arfumentu w sprawie Republiki za którą noe chcę płacić a mam ją w kablówce?
 1  
Przygnębiające wieści dla HGW i jej rodziny. Trzeba będzie zwrócić mnóstwo kasy!

– Najbliższa rodzina prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz będzie musiała zwrócić 5 milionów z 15 milionów zarządzonych do zwrotu przez komisję weryfikacyjną w związku z reprywatyzacją Noakowskiego 16 – powiedział Sebastian Kaleta z komisji weryfikacyjnej.
Komisja weryfikacyjna uznała dziś, że decyzja reprywatyzacyjna z 2003 r. ws. Noakowskiego 16, została podjęta z naruszeniem prawa. Komisja nakazała zwrot przez beneficjentów tej reprywatyzacji równoważności nienależytego świadczenia w wysokości 15 mln 375 tys. zł.

Znając panią prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz, nie będzie się ona poczuwała do odpowiedzialności za to, że przez dziesięć lat jej rodzina miała w dyspozycji środki, które były jej bezpodstawnie przekazane – powiedział Kaleta.
Jak dodał, komisja weryfikacyjna zobowiązała najbliższą rodzinę prezydent Warszawy do zwrotu kwoty 5 mln zł z zarządzonych 15 mln 375 tys. z tytułu reprywatyzacji nieruchomości przy ul. Noakowskiego 16.
 1  
Bufetowa " rżnie głupa ". Tak można krótko powiedzieć o jej wystąpieniu. A Ja się zastanawiam KTO mógł tej osobie nadać Tytuł Profesora Prawa? . Jakie On miał kwalifikacje MORALNE? Po przeszukaniu internetu znalazłem informację ,że niejaki Komorowski wręczył jej tytuł profesora 22.listopada 2013 r. Zero = Zero i dalej będzie Zero.
 1