Łukasz Szewczyk22.12.2017 (12:51)145

Telewizja braci Karnowskich zadebiutowała na satelicie: wPolsce.pl już w Cyfrowym Polsacie

Nowa telewizja braci Karnowskich wPolsce.pl, dostępna do tej pory w internecie oraz w ofertach mniejszych sieci kablowych, właśnie zadebiutowała na satelicie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (41 - 50 z 145)

C.D.

Parodiuję tu jedynie naszego nadwornego błazna johnyB i tego nie ukrywam
CHORY UMYSŁ PRZYŁAPANY NA GORĄCYM UCZYNKU, TŁUMACZY SOBIE,ŻE NIE JEST WIELBŁĄDEM ;D BITCH , PLEASE!!

rozsądny aka "locky i czester"
bit.ly/2x5Qsfp
bit.ly/2x6DYUO


przemiana w czester:

bit.ly/2xV8ot3

OPRÓCZ TEGO CAŁA MASA INNYCH WCIELEŃ!!!SPÓJRZ PRAWDZIE W OCZY I SIEBIE SPARODIUJ KOmediaNCIE2
;D
 1  
Skoro tak lubisz śledztwa przeprowadzać zmień stronę hipokryto i zrób śledztwo któż to taki podszył się pod @tati w dwóch ostatnich wPISach, bo to na pewno boe on. Ja to wiem, a Ty wiesz hopokryto? ;)

P.s. spieszę wyjaśnić że drukowane litery są oznaką irytacji i krzyku. Nie zazdroszczę Ci stanu psychicznego :lol
 1  
Jeśli ktoś uwierzył – a niektórzy propagandyści z mediów przeciwnych dobrej zmianie taki kit próbowali wciskać – że w protestach przed sejmem brały nieprzebrane tłumy, to koniecznie powinien zapoznać się z tymi liczbami. Tzw. KOD, Obywatele RP i pomniejsze grupy nie potrafili wspólnie zmobilizować zbyt wielu ochotników do demonstrowania. Za to koszt zabezpieczenia ich kabaretowych spędów kosztował wszystkich niemałe pieniądze.

W pierwszych dniach grudnia przed sejmem spotykali się „obrońcy demokracji” różnej maści, żeby urządzać tam protesty przeciwko prezydenckim ustawom o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. To właśnie wtedy popis chamstwa dał „Farmazon”, który wulgarnie zaatakował reporterkę TVP.
Organizatorami demonstracji były osoby prywatne oraz Komitet Obrony Demokracji. Niektórzy próbowali narzucić narrację, z której wynikało, że owe spędy odbywają się na masową skalę. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Z danych policji,wynika, że protestujących tak naprawdę był garstka. I tak szacunkowa liczba osób uczestnicząca w zgromadzeniach wyniosła: 5 grudnia – około 385 osób, 6 grudnia – około 120 osób, 7 grudnia – około 150 osób, 8 grudnia – około 350 osób.

Okazuje się zatem, że bronić nadzwyczajnej kasty przez cztery dni chciało łącznie około tysiąca osób. To bardzo licho, jeśli wziąć pod uwagę, że pod sejm ściągnęli nie tylko kodziarze, ale i przedstawiciele oraz sympatycy innych organizacji.

Za to koszty zabezpieczenia przez policję tych niewielkich protestów oraz zaangażowanie środków okazały się naprawdę pokaźne.

W zabezpieczeniu zgromadzeń odbywających się w dniach 5 do 8 grudnia w okolicy Sejmu RP łącznie udział wzięło 2998 funkcjonariuszy oraz 575 pojazdów różnego typu

– poinformował nas Sylwester Marczak, rzecznik prasowy stołecznej policji.

Szacunkowy koszt użycia sił i środków w celu zabezpieczenia przedmiotowych zgromadzeń wyniósł 515 950,95 złotych

– dodał Marczak.

Tak, to nie błąd, czterodniowe „występy” nielicznej grupki „obrońców demokracji” kosztowały podatników ponad pół miliona złotych! Te "tłumy" są promowane przez antypaństwowe media w rodzaju tvn24,polsat news ,GW,superstację.Czy normalny umysł może popierać takie indiwidua ? Nawet jak nie jest zwolennikiem PISu .
 2  
@loczek przestał nadawać nadaje podszywac ztati
buuuuhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 0  
JUŻ TO TŁUMACZYŁEM NIEUDACZNIKU. JA SIĘ NIE PODSZYWAM I TEGO SAMEGO OCZEKUJĘ OD MOICH ADWERSARZY. NATOMIAST JEŚLI TY I TEN ĆWIEK PODSZYWALIŚCIE SIĘ POD INNEGO USERA, TO JEST TO WASZA SPRAWA.

JEŚLI O MNIE CHODZI TO WIADOMO,ŻE MASZ BÓL D OD PONAD ROKU. STĄD TE NICKI JOHNYB Z DOPISKAMI. A TERAZ PRÓBUJESZ RATOWAĆ SWOJĄ TWARZ PISZĄC ŻE "PARODIUJESZ" ;D SIEBIE SPARODIUJ PARANOIKU!! ;D
 0  
@locky jako tati

Pozamykajcie w więzieniach wszystkich którzy ośmielają się protestowac przeciw świętym krowom. Tylko nie zapomnijcie pracować 24 h na dobę żeby nas i siebie wyżywić
buuuuuhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahah
 0  
Klonie johnyB
Wzruszające kazanie ;)
 1  
@rozsądny i jego "epic drama" ;D


Dziękuję za pouczenie :)
Super że tak skrupulatnie warujesz nad moimi wpisami :) Dziękuję za bycie wiernym adoratorem.
Dziękuję też Jarkowi za to wiernie mi pomaga, dając mi kesz i instrukcje za spędzanie tu popołudniówek
Och jej, zapomiałem że wystarczy najechać ikonką i widać wyraźnie że wszystkie wpisy są z tego samego IP :) Rony Bolka mój klon znowu popuści w majty :lol
MAŁY,BIEDNY PROSIACZEK ;D
 2  
Twoja reakcja na każdy wpis - bezcenna ;)
 2