Łukasz Szewczyk01.01.2018 (17:02)1 komentarz

TVP2 szuka najlepszego głosu dziecięcego. Startuje polska edycja "The Voice Kids" (wideo)

Na antenie telewizyjnej Dwójki debiutuje muzyczny talent-show z udziałem dzieci - "The Voice Kids". Śpiewające księżniczki i rozśpiewani małoletni rycerze - kto z nich zostanie najlepszym głosem dziecięcym w Polsce?
Trenrzey "The Voice Kids"
"The Voice Kids" to muzyczny talent-show, który obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie sam jak w "The Voice of Poland".

W pierwszej edycji "The Voice Kids" w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program będą: Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski

Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów - po dwie osoby z każdej drużyny. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: stypendium oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.


Premiera "The Voice Kids" wyjątkowo w poniedziałek (1 stycznia 2018 roku o godzinie 20.05) na antenie. Emisja kolejnych odcinków w soboty o godzinie 20.05 (od 6 tycznia 2018 roku) na antenie TVP2.

Co w pierwszym docinku?
Premierowy odcinek "The Voice Kids" to kumulacja najpiękniejszych emocji - będą momenty wzruszeń, prawdziwej radości, ale i zaskoczeń. Zobaczymy m.in. Nelę Zawadzką, rockową "Calineczkę", która swoim brawurowym wykonaniem "Meluzyny" zawojowała oficjalny fanpage programu na Facebooku. Swoich sił spróbuje również romantyczna harcerka z anielskim głosem oraz 9-letni b-boy, który skutecznie rozbuja publiczność. To właśnie po tym występie męska część Trenerów będzie walczyć o trofeum najlepszego moonwalkera. Tylko w tym odcinku Dawid Kwiatkowski uda się na lekcje cheerleadingu, Edyta Górniak wspólnie z uczestniczką zaśpiewa wielki przebój Whitney Houston "I Will Always Love You", a po wzruszającym występie Zuzi Jabłońskiej, nawet Tomkowi Kammelowi zaszklą się oczy. Nie zabraknie momentów zaskoczenia - w premierowej edycji "The Voice Kids" będziemy świadkami wręczenia "dzikiej karty". Oznacza to, że uczestnik w kolejnej edycji programu ominie pre-eliminacje i od razu weźmie udział w "Przesłuchaniach w ciemno", by zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed Trenerami i publicznością.


Komentarze (1 - 1 z 1)

Myślę że wszyscy posłowie pisu się nadają. To takie duże dzieci.
 0