Łukasz Szewczyk03.01.2018 (18:29)8

Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski poprowadzą poranki w Antyradiu

Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski powracają na fale eteru. Od 8 stycznia 2018 roku wspólnie będą budzić słuchaczy Antyradia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Pamiętam czasy, gdy namiętne słuchało się "Antylisty" Figurskiego & Wojewódzkiego. To były coś fantastycznego.
Trzymam kciuki, by nowy program był chociaż trochę tak zwariowany i bezkompromisowy. Bo kiedyś Antyradio żyło rytmem słuchaczy, było zwariowane. Dzisiaj jest bardzo nuuuuuuuudne.
 1  
Frajersi nieznający sound artu, astralu czy djembe i neuro-hopu będą słuchać nałogowo całodobowego programu Psychoradia.

Inteligentni aby mieć bekę z byłych felietonistów muzycznych ze studenckich pisemek - tylko przez godzinę. Nic dziwnego że naczynia połączone mają jeszcze jeden otwór. A tym otworem jest wyrwa autentyczności dzisiejszych polskich mediów.
 1  
P.S. Orwellowska implikacja wydarzeń dnia rodem z "Rok 1984" to nie nowość.
 1  
Zapomniała Korwin-Piotrowska jak Figurski z Wojewódzkim po niej jechali jak po burej suce.
 8  
Pstryk i nima... ;D Szkoda,ze nie można tak w życiu realny,wiele można by poprawić.. Oczywiście dotyczy to ludzi z kompleksami.
 2  
A Zientarska z Zientarskim będą kopiować ciągle jeden film...głupia i głupszy, czas na rozstanie z Antyradiem a nie marnowanie pasma dla wracających z pracy "niusami" z pudelka itp. Tym Państwu już dziękuję.
 2  
Póki co najgorszy program poranny w historii Anty.!czuje się jakbym słuchał Zetki. Opowieści o celebrytach na antenie antyradia-co za pomysł??!! mam nadzieje , że osoby odpowiedzialne za program sie obudzą i go zdejmą bo zamiast słuchać anty od 7 , słucham od 10. I robi tak niestety wielu moich znajomych
 0  
Słuchałem ostatnio w tym "programie" jak wylewali fale hejtu na ciemnych i zacofanych katoli - BRAVO! postępowcy!
 0