Łukasz Szewczyk06.01.2018 (17:37)30 komentarzy

TVP manipuluje, sieje nienawiść i propagandę. Nowoczesna składa skargę do KRRiT

Partia Nowoczesna złożyła skargę do KRRiT na telewizję Jacka Kurskiego.
Jacek Kurski
Nowoczesna działając w oparciu o ustawę o radiofonii i telewizji skierowała skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Podstawowymi zarzutami kierowanymi pod adresem Telewizji Polskiej są: akceptacja dla mowy nienawiści; stronniczy przekaz nadawanych materiałów, propagandowy wydźwięk pasków informacyjnych TVP, brak pluralizmu w emitowanych programach, manipulowanie faktami i świadome rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Zdaniem wnioskodawców TVP, w szczególności na kanale informacyjnych TVP Info, toleruje i promuje najniższe standardy dziennikarstwa i pogłębia patologię debaty publicznej w Polsce.
Nowoczesna wniosła o wszczęcie postępowania kontrolnego oraz nałożenie na TVP kary pieniężnej.

"Wulgarny język, mowa nienawiści, manipulacja i kłamstwa, których dam dopuszczono powinny być napiętnowane i natychmiast usunięte z programów TVP. Pluralizm, prawdziwa wymiana poglądów, wysoka jakość dziennikarstwa, kultura osobista prowadzących i odpowiedzialność za słowo powinny stać się nowym standardem" - czytamy w skardze.

Przewodnicząca klubu poselskiego skierowała także pismo do Przewodniczącej Komisji Kultury i Środków Przekazu Elżbiety Kruk z wnioskiem o zaproszenie na najbliższe posiedzenie komisji Prezesa TVP, Pana Jacka Kurskiego celem ustosunkowania się do zarzutów.

Komentarze (1 - 10 z 30)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
TVP i PiS niestety mooze wszystko :(
 37  
Tymczasem "Rysiomiś" powołał trzech .Nowych Króli: .Nierozsądny Jasio, Śnięty Walenty i Szewczyk Dratewka dołączyli do Kacpra, Melchiora, Baltazara. Teraz mamy komplet ;D
 37  
Anormalny twór wabiący się Nowoczesna, większość zarzutów kierowanych do stacji reprezentującej najwyższy poziom merytoryczny wśród wszystkich nadawców w kraju, bezdyskusyjny obiektywizm poparty lawinowo rosnącą popularnością mającą odzwierciedlenie w badaniach oglądalności, powinien przypisać sobie.To właśnie ta przaśna organizacja jest nośnikiem całego zła przypisywanego TVP, i najlepszym antidotum jako jednostce wyjątkowo szkodliwej powinna być jej delegalizacja.
Oczywistym jest że przygoda polityczna kabotynów na tej kadencji się zakończy,
podzielą los podobnych idiotów palikotowych.
 26  
Popieram tylko nawet nie pewnie nie będzie po grożeniem palcem ale gdy TVP dostanie karę to dla mnie to będzie piękny dzień.
 12  
Przecież kurski i jego kochanka to wzory uczciwości, prawdomówności i prostolinijności.
Ach te zdradzieckie mordy :D
Nie docenią prawdziwego Polaka: niepokornego, katolika i uczciwego. A takim jest prezes kurski :D :D :D

ps.1. nie było ich trzech - jeśli już - tylko ok 40.
ps.2. nie byli królami, bo władcy o takich imionach nie istnieli.
Ale po co nam wiedza :D :D :D W naszej postrzeczywistości wszystko jest możliwe.
 20  


ps.1. nie było ich trzech - jeśli już - tylko ok 40.
buuuuuuuuuuuahahhahahah!!!! Wiedziałem,że jesteś lepszy od Ryśka!!! ;D


#Król Śniętej Riposty
;D
 33  
Nowośmieszna znowu robi cyrk i pośmiewisko z siebie:D:D:D
 22  
Oj ,media 2 robią się coraz bardziej stronnicze.
 8  
.NowoCzerstwa ledwo dycha i nie ma kasy !!!!
 22  
TVP to kpina z ludzi jako fachowcy tylko dziennikarze PISmediów czasami pojawi się Stankiewicz ale przeciw niemu 3 zjebów z PISmediów

Tymczasem "Rysiomiś" powołał trzech .Nowych Króli: .Nierozsądny Jasio, Śnięty Walenty i Szewczyk Dratewka dołączyli do Kacpra, Melchiora, Baltazara. Teraz mamy komplet ;D
No patrz nie ma Johny'ego
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 6 stycznia 2018 o 23:58:14 przez Dzimi).
 20