Łukasz Szewczyk11.01.2018 (17:28)4 komentarze

Radio Złote Przeboje w telewizji 4Fun Gold. Nowe pasma poprowadzi Tomek Brhel

Muzyczna telewizja 4Fun Gold rozpoczyna współpracę z Radiem Złote Przeboje, a wynikiem tego będą dwa nowe programy - "Złota 20" oraz "Muzyka Daje Radość".
Złota 20
Początek 2018 roku na antenie 4Fun Gold to jeszcze więcej przebojów wszech czasów. Kanał połączył właśnie siły z Radiem Złote Przeboje, aby współtworzyć dwa nowe programy, których gospodarzem będzie Tomek Brhel, znany słuchaczom Radia.
"Złota 20," która swoją premierę będzie miała już w najbliższą sobotę, 13 stycznia o godzinie 15.00. Jest to lista 20 najlepszych utworów wybranych przez widzów i słuchaczy. Co tydzień swój głos będzie można oddawać za pośrednictwem strony www.zloteprzeboje.pl, a w każdą sobotę wybrane utwory pojawią się na antenie.

Druga nowość 4Fun Gold to "Muzyka Daje Radość". Od niedzieli, 21 stycznia od godziny 15.00, Tomek Brhel zaprosi widzów na godzinną podróż po największych przebojach wszech czasów. Ciekawostki, najlepsze clipy oraz najwięksi artyści. Nie zabraknie również ciekawych spotkań i interesujących wywiadów.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Z Radia Złote przeboje zgrają ich pendrive i będą w sumie mieli z 50 kawałków to nadawania w kółko.
 3  
A kiedy w HD?
 4  
Z Radia Złote przeboje zgrają ich pendrive i będą w sumie mieli z 50 kawałków to nadawania w kółko.
RMF FM i Radio Zet to samo
 3  
CZEKAMY NA 4 FUN TV HD, 4 FUN DANCE HD
 1