Łukasz Szewczyk12.01.2018 (16:09)63 komentarze

Agora dla WOŚP: Prenumerata Wyborczej na 100 lat, spacer z Wajrakiem, dzień w TOK FM

W najbliższą niedzielę (14 stycznia 2018 roku) media Agory wesprą 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra na rzecz wyrównania szans leczenia noworodków na oddziałach neonatologicznych.
Mikrofon TOK FM
Redakcja Gazety Wyborczej przygotowała ciekawe licytacje: można zdobyć prenumeratę dziennika na 100 lat i o jeden dzień dłużej, spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem (w pakiecie z noclegiem dla czterech osób i z książkami "Umarły las" i "Nieumarły las" wydanymi przez Agorę) oraz możliwość złożenia życzeń na pierwszej stronie Gazety Wyborczej.
Gazeta.pl zbiera fundusze do wirtualnej puszki na Siepomaga.pl, a na licytację w serwisie Allegro redakcja wystawiła: piłkę i zdjęcie z autografami ambasadorów Sport.pl - Grzegorza Krychowiaka i Kamila Grosickiego, czapkę i koszulkę z autografem ambasadorki Sport.pl Joanny Jędrzejczyk, dzień nagrań w studiu Haps i w studiu Myk!, dzień z reporterem Tomaszem Golonko, kubek od Plotek.pl oraz wycieczkę po budynku Agory w Warszawie.

Radia Agory również angażują się na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słuchacze Radia TOK FM mogą wylicytować dzień w newsroomie Tokfm.pl lub wystąpienie na żywo na antenie. Do zdobycia jest też komplet 6 wyjątkowych kubków, które można zdobyć tylko na licytacji dla WOŚP. Zwycięzca aukcji będzie mógł wybrać osoby z redakcji Radia TOK FM, które je dla niego podpiszą.

Załoga Rock Radia wspiera 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytacją radiowego poranka z Piotrem Kędzierskim oraz kolekcją radiowych kubków z podpisami prowadzących.

Kina sieci Helios również angażują się w granie w 26. finale WOŚP, m.in. poprzez wystawianie na licytacje zaproszeń na pokazy filmowe i innych gadżetów, udostępniając swoje sale kinowe sztabom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz fundując upominki dla wolontariuszy.

Marka Agory - AgoraIT, oferująca szkolenia - również wspiera 26. finał WOŚP. Na Allegro można wylicytować udział w warsztatach "Prawo IT - studia przypadków".

Komentarze (1 - 10 z 63)

Spacer z Wajrakiem w maseczce antysmogowej po Puszczy Białowieskiej - kupuję!!! ;D________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 6  
Hehe...
Miło, że pisiorów tak boli opiniotwórczy charakter GW i jej nakład. Gazetki piSSowskie w SUMIE nie mają połowy nakładu Wyborczej. I to tylko dot. papierowej wersji.
Oni zresztą nie czytają. Chyba, że program tv :D :D :D
 14  
Postępowanie Owsiaka jest typowym objawem zbydlęcenia tego "celebryty". Do reklamy swojego projektu wykorzystuje ciężko chore dzieci zmuszając je do recytowania formułek w stylu - "zapraszam do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" Zastanawiam się do czego posunie się ten obleśny typ w celu osiągnięcia swoich celów.
Pół melona i cała mrówka, czy pół mrówki i cały melon,jeden dzień w czerwonych gaciach, a cały rok bimbania - to jest to.
 18  
Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?" - po tym pytaniu dziennikarz Telewizji Republika, Michał Rachoń został wyrzucony z konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ochroniarze bez podania powodu szarpali dziennikarza po zadaniu niewygodnego pytania. Następnie... nie wpuścili na salę wezwanej przez Rachonia policji.

"Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?"
- zapytał Michał Rachoń Owsiaka.
"Proszę tego pana stąd wziąć" -
zadysponował Owsiak i wkrótce kilku rosłych mężczyzn wyrzuciło dziennikarza TV Republika z sali Michał Rachoń wezwał policję. Po przybyciu funkcjonariusze pytali dziennikarza zajście oraz czy ochrona podała powody wyrzucenia na konferencji.

Następnie doszło do niezwykłego zdarzenia. Ochrona Jerzego Owsiaka nie wpuściła na salę... policji. Wreszcie po kilkunastu minutach policjanci mogli wejść do środka. Niektóre osoby będące w środku tłumaczyły, że była to... "impreza zamknięta". Organizator konferencji odmówił zaś wskazania policjantom ludzi, którzy wyrzucili z konferencji Michała Rachonia. Rzecznik WOŚP, Krzysztof Dobies zachował się równie tchórzliwie: wymknął się z sali, a następnie odjechał samochodem.
 12  
100 lat? Jak ten szmatławiec 10 przetrwa to będzie dobrze :).
 12  
Czy to prawda? Skandal koleś uprawia inżynierów społeczna....
Podpalił się pod Pałacem Kultury. Teraz jego krawaty trafiły... pod młotek OwsiakaWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wystawiła na aukcji krawaty Piotra Szczęsnego - leczącego się psychicznie mężczyzny, który spalił się pod Pałacem Kultury w proteście przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości. O kontrowersyjnym pomyśle poinformowała „Gazeta Wyborcza”
Zestaw krawatów „Szarego Człowieka” został przekazany przez syna Piotra Szczęsnego. Sam WOŚP na swojej stronie internetowej pochwalił się tym faktem w artykule pt. "Kraków - Takie rzeczy tylko na aukcjach! Krakowskie perełki trafiły pod młotek".


Kolekcja powstawała przez ostatnie kilkanaście lat i towarzyszyła Piotrowi, gdy szkolił i prowadził konsultacje dla samorządów na terenie całej Polski. Przez te lata kolekcja żyła: krawaty były często prezentami dla przyjaciół oraz kolegów i koleżanek trenerów. Kolekcja była sukcesywnie uzupełniana o nowe egzemplarze

– czytamy w opisie aukcji.

Obecnie cena przedmiotów przekazanych przez syna Piotra Szczęsnego to 350 zł, w licytacji bierze udział 8 osób.

Internauci nie kryją oburzenia. A na profilu społecznościowym "GW" zawrzało.
 6  
Hał hał pisowskie psy :)
Nie zapomnijcie zetrzeć piany z pyska :lol
 6  
Spadaj lewacki trollu,nierządy peło już się skończyły.Żeby ci żółć nie pękła.Weź se czopek na ból dupska:)
johnyB - ten prawdziwy 14.01.2018 (15:51:10)
 3  
Przeczytaj uwwżni3 @locky z wpisu wyżej ujadające wpisy. Trudno nie oprzeć się wrażeniu że ro wy cierpicie dzisiaj i macie ból doopy ;)
Hał, hał !!!
 3  
Hał hał ldwackie psy :)
Nie zapomnijcie zetrzeć piany z pyska :lol
Dla johnyB
 2