Łukasz Szewczyk12.01.2018 (16:31)4 komentarze

Australian Open na dedykowanych kanałach Tenis Premium

15 stycznia 2018 roku startuje turniej Australian Open. Wielki tenis znowu będzie można oglądać na antenach w Cyfrowym Polsacie oraz na internetowej platformie Ipla, dzięki dedykowanym kanałom Tenis Premium. Wszystko na żywo, w jakości HD, bez reklam i z polskim komentarzem
Australian Open to pierwszy w tegorocznym kalendarzu turniej zaliczany do Wielkiego Szlema - cyklu najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych. Międzynarodowe tenisowe mistrzostwa Australii, nazywane też Wielkim Szlemem Azji i Pacyfiku, rozgrywane są corocznie na kortach Melbourne Park w Melbourne od 1905 roku. W tegorocznym turnieju wystąpi pięciu polskich singlistów. W turnieju głównym zagrają Agnieszka Radwańska i Magda Linette. W eliminacjach walczyć będą Magdalena Fręch, Kamil Majchrzak i Hubert Hurkacz. Po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją na kort wraca Novak Djoković, jeden z najlepszych tenisistów w historii, zwycięzca 12 wielkoszlemowych turniejów.
Australian Open na Tenis Premium
Już od 15 stycznia aż do 4 lutego 2018 roku dwa kanały tenisowe z pakietu Tenis Premium zapewnią nieprzerwany dostęp do rozgrywek Australian Open na żywo, bez reklam, w jakości HD oraz z polskim komentarzem, a także do powtórek najlepszych spotkań 24 godziny na dobę. Do obejrzenia na żywo setki godzin meczów tenisa w najlepszym wydaniu.

Za 2-tygodniowe święto tenisa i ponad 100 godzin transmisji w HD, abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy Ipli zapłacą 40 zł. Cena obejmuje dostęp do czwartego i zarazem ostatniego oferowanego w tym pakiecie turnieju Wielkiego Szlema. Abonenci i użytkownicy, którzy w ubiegłym roku nabyli dostęp do pakietu Tenis Premium, turniej Australian Open obejrzą bez konieczności dokonywania ponownego zakupu.

Poświęcone rozgrywkom tenisowym kanały Tenis Premium powstały we współpracy Grupy Polsat i Eurosportu oraz były już dostępne dla miłośników tenisa podczas trzech zeszłorocznych wielkoszlemowych turniejów: French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Eurosport, za 99 PLN/ rocznie i pozamiatane :) Transmisje na żywo jednocześnie z kilkunastu kortów.
Platforma Kroka niech się schowa :D
 0  
Polski komentarz na kanałach Tenis Premium jest raczej wadą niż zaletą. :-)
W Eurosport Player na niektórych kortach można było w zeszłym roku posłuchać oryginalnego komentarza z australijskiej TV.
 3  
za free na Eurosport 1 DE z 19*E
 0  
Na tenisie idzie naprawde niezle zarobic :D Obstawiaj tenis z najlepszym ,legalnym bukmacherem w polsce Fortuna ! zagranie.com/fortuna , pelen profesjonalizm !
 0