Łukasz Szewczyk15.01.2018 (13:04)8 komentarzy

E-sportowy kanał Gametoon HD wkracza do polskich kablówek. Dostępny w sieci Inea

E-sportowy kanał telewizyjny Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV, dołączył do oferty sieci Inea.
Gametoon HD w Inea
Nowy kanał Gametoon HD jest dostępny dla klientów telewizji cyfrowej INEA posiadających dekoder HD. Kanał znajduje się na pozycji nr 521. Gametoon HD dołączył do nowych pakietów paczek tematycznych INEA - Sport Pack i Sport Pack+.
Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym, który jest kierowany do graczy w różnym wieku, szczególnie tzw. millennialsów. W ofercie programowej Gametoon HD znajdują się m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu "let's play" z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych turniejów esportowych znanych na całym świecie.

Obecnie Gametoon HD jest dostępny m.in. w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Turcji, Bułgarii oraz niektórych krajach Afryki i Ameryki Łacińskiej.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Ciekawe czy kolejny operatorzy kablowi, np. VECTRA wprowadzą ten kanał czy na razie będzie to stacja niszowa.
 4  
Jeśli będą rozgrywki LoLa to czekam na ten kanał na CP.
 1  
czekamy na Gametoon HD w EAST&WEST :) !!!
 2  
Po taki kanał w vectrze. Już są dwa po takiej samej tematyce.
 0  
UPC-tradycyjnie zamrazarka
 3  
Siara kto to ogląda.
 0  
Mam nadzieję, że nie włączą ego w UPC. Toż takie rzeczy gimbaza ogląda na youtubie a nie w tv.
 0  
podobno Cyfrowy Polsat za Eurosporty na igrzysk 59 zl od swoich abonentów poprosi chyba ze ktos ma iple wykupiona pakiet sportowy to wtedy 54 zl
 1