Łukasz Szewczyk18.01.2018 (16:52)2 komentarze

Maciej Patla przechodzi do Grupy Onet - RAS Polska

Maciej Patla będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii rozwoju content commerce w Grupie Onet-RAS Polska, koordynowanie współpracy z obecnymi i nowymi partnerami biznesowymi oraz sieciami afiliacyjnymi oraz koordynowanie rozwoju produktów reklamowych i rozwiązań technologicznych wspierających content commerce.
- W tym roku chcemy bardziej się skoncentrować na pomaganiu naszym użytkownikom w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych, jednocześnie umożliwiając naszym partnerom znalezienie klientów zainteresowanych ich ofertą. Maciej ma udokumentowane doświadczenie w łączeniu odpowiednich treści z partnerami i sieciami afiliacyjnymi i dzięki temu świetnie sprawdzi się jako lider tego przedsięwzięcia - mówi Jovan Protic, COO Grupy Onet-RAS Polska.
Maciej Patla / Fot. Grupa Onet-RAS Polska
Maciej Patla / Fot. Grupa Onet-RAS Polska
Maciej Patla od 15 lat jest związany z branżą internetową. W latach 2016-2017 prowadził start-up Travalia.pl - e-commerce dedykowany branży turystycznej. Od 2015 do 2016 roku zajmował stanowisko Dyrektora ds. E-commerce w Wirtualnej Polsce. Prowadził także firmę konsultingową, w ramach której realizował projekty e-commerce mi.in. dla Mydeal.pl i Medicover.pl, a od 2011 roku przez 3 lata był E-commerce Marketing Managerem odpowiedzialnym za realizację największego projektu e-commerce motoryzacyjnego w Polsce - www.motointegrator.pl. Otrzymał za to nominację do nagrody Dyrektora Marketingu Roku w kategorii Innowacje. Z Onetem związany był już w latach 2009-2011 jako Project Manager realizujący projekty specjalne dla branży motoryzacyjnej.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Onet-RAS, czyli Ringer Axel Springer ...
Zwany również jako "Der Onet".________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 3  
Żydowsko-faszystowskie szambo ringier axel springier wypierdolić z Polski - natychmiast
 2