Łukasz Szewczyk19.01.2018 (11:10)5 komentarzy

Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury "Tańca z Gwiazdami"

Niełatwo sobie wyobrazić "Taniec z Gwiazdami" bez Beaty Tyszkiewicz. Ikona elegancji i stylu, legenda polskiego kina rozbawiała swoimi uroczymi żartami i komentarzami.
Taniec z gwiazdami - jury
W 8.edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Telewizji Polsat nie zobaczymy pani Beaty za jurorskim stołem.
Rinke Rooyens, producent "Tańca z Gwiazdami" jak co roku spotkał się z panią Beatą i zaprosił ją osobiście do programu. Beata Tyszkiewicz jednak podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w show. - Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od "Tańca z Gwiazdami" - mówi Beata Tyszkiewicz

- Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać - mówi producent "Tańca z Gwiazdami" Rinke Rooyens.

- Drzwi na plan "Tańca z Gwiazdami" będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! - dodaje dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Pewnie z racji wieku jest już zmęczona,nie ma co się dziwić.
 18  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Pewnie zmarła...RIP
 32  
Pewnie zmarła...RIP
nie bądź śmieciem, miej zasady..
:-)

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 2  
Oh yeah!!! bit.ly/2mS1xK1 ;D
 7  
Oh yeah!!! bit.ly/2mS1xK1 ;D
Zapomniałeś postępaku,że wystarczy najechać na ikonkę monitora i od razu widać,że nasze wpisy zostały oddane z innych ip.Chyba,ze jesteś najciemniejszym ludem z M2i tego nie wiesz ?

buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahhahahaha!!!
Co do zarobków: Poważnie myślisz,że one były mniejsze w czasach gdy Tusk obsadzał stanowiska w spółkach skarbu państwa?________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 2