Łukasz Szewczyk19.01.2018 (15:52)2 komentarze

Dużo zmian i nowe twarze. Od marca piąty sezon "Drugiej szansy" w TVN

W marcu 2018 roku telewizja TVN rozpocznie emisję nowego sezonu serialu "Druga szansa". Wiosna przyniesie spore zmiany w życiu serialowej bohaterki. W serialu pojawią się m.in. Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Karolina Gorczyca, Kamila Baar-Kochańska, Jacek Poniedziałek oraz Marcin Bosak.
"Druga szansa"
W premierowych odcinkach Borecka otrzyma propozycję objęcia stanowiska redaktor naczelnej magazynu dla kobiet. Monika (Małgorzata Kożuchowska) podejmie to wyzwanie, a w nowym środowisku zawodowym towarzyszyć jej będą Robert (Marcin Bosak) - szef wydawnictwa, Marek (Jacek Poniedziałek) - dyrektor finansowy oraz Aniela (Aleksandra Popławska) - ambitna utalentowana dziennikarka z dużym doświadczeniem. To dynamiczne towarzystwo będzie miało jednak swoje sekrety i tajemnice. Jedno zaskakujące wydarzenie spowoduje, że Borecka będzie musiała zmierzyć się z dotkliwym problemem. Jak poradzi sobie z tym trudnym wyzwaniem?

- Wiosną w "Drugiej szansie" na widzów czeka emocjonująca historia głównej bohaterki Moniki Boreckiej, która będzie musiała stawić czoła dramatycznej sytuacji życiowej dotykającej wielu kobiet. Okoliczności, w których się znajdzie będą dotyczyć bardzo ważnego problemu społecznego, który szczególnie w ostatnim czasie jest szeroko podejmowany nie tylko przez media. Równie silnych emocji i wrażeń dostarczą także pozostałe wątki serialu, dlatego jestem przekonana, że ten sezon będzie dużym zaskoczeniem dla wszystkich - mówi Adrianna Przetacka, producentka TVN.
Widzowie nareszcie poznają tajemnicę Piotra (Michał Żurawski) i Marty (Agnieszka Żulewska), którą pojawiła się w ostatnim odcinku poprzedniej serii. Dlaczego zostawiła męża i przez tak długi czas nie dawała znaku życia? Czy stanie na drodze do szczęścia Moniki oraz Piotra?

O tym, że życie lubi zaskakiwać przekona się także Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski). Po rozstaniu z Jagodą (Marietta Żukowska) mężczyzna nadal jest sam. Jaka relacja połączy go z atrakcyjną nauczycielką matematyki Kornelią, w której rolę wcieli się Karolina Gorczyca?

Z kolei Ksawery (Maciej Musiałowski) po śmierci ojca zrezygnował z kariery muzycznej i postanowił zostać lekarzem. Czy uda mu się spełnić swoje marzenia? A może to wyzwanie okaże się dla niego zbyt trudne? Jakim przeciwnościom losu będzie musiał stawić czoła młody, niezwykle uzdolniony chłopak? Jaką rolę w jego życiu odegra Urszula (Kamila Baar-Kochańska)?

Premierowe odcinki "Drugiej szansy" na antenie TVN w poniedziałki o godz. 21.30 (od 5 marca 2018 roku).

Producentami serialu są Adrianna Przetacka (TVN) oraz Robert Wieczorek (ATM Grupa). Reżyserem jest Tomasz Szafrański, autorem scenariusza Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski.

Komentarze (1 - 2 z 2)

może kosmici się pojawią , A może 7 szansa, .. kiedy dogoni klan na pierwszym TV
 2  
Brawo TVP!
 1