Łukasz Szewczyk22.01.2018 (12:59)11 komentarzy

Rusza Comedy Central Extra. W ofercie filmowe i serialowe nowości

Od poniedziałku (22 stycznia 2018 roku) oferta kanału Comedy Central Family zostanie wzmocniona o nowe pasmo programowe - Comedy Central Extra. W jego ramach emitowane będą filmy komediowe, serialowe nowości i kultowe programy
Blok Comedy Central Extra w Comedy Central Family
Blok Comedy Central Extra w Comedy Central Family
Pasmo Comedy Central Extra będzie dostępne codziennie od 20.00 do 02.30 na antenie Comedy Central Family. Widzowie zyskają dostęp do filmów, seriali oraz animacji, sygnowanych logiem marki Comedy Central.
- Viacom International Media Networks Polska chce, aby widzowie stacji komediowych należących do naszego portfolio, mieli dostęp do możliwie szerokiego wachlarzu programów rozrywkowych najwyższej jakości, z których słynie marka Comedy Central. Dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć odrębny blok programowy Comedy Central Extra, na który złożą się filmy, seriale oraz animacje. Wierzymy, że dzięki wprowadzeniu tego pasma nasza oferta komediowa będzie jeszcze atrakcyjniejsza i bardziej komplementarna, co w efekcie pozwoli nam na zaspokojenie oczekiwań jeszcze większej liczby widzów - powiedział Daniel Reszka, ‎Vice President, Youth & Emerging Brands CEE - Viacom International Media Networks Polska.

W ramach pasma na antenie pojawią się produkcje, które zapewniają najlepszą rozrywkę, w tym kultowe amerykańskie filmy komediowe. W ramówce pojawią się takie produkcje, jak "Sok z żuka", "Dwaj Zgryźliwi Tetrycy", "Starsky i Hutch" czy komedie z udziałem Jima Carrey'a: "Ace Ventura: Zew Natury", "Ace Ventura: Psi Detektyw", "Maska" i "Głupi i głupszy".

Pasmo Comedy Central Extra to także seriale, jak m.in. opowiadający o zabawnych perypetiach nowojorskich policjantów serial "Brooklyn 9-9", przenosząca widzów w złote lata 80-te produkcja "Goldbergowie", cieszące się ogromną popularnością animacje "Rick i Morty" i "South Park", kultowy "Seks w wielkim mieście" i prawdopodobnie najbardziej absurdalny program rozrywkowy w historii, czyli "Latający cyrk Monty Pythona".

W paśmie Comedy Central Extra nie zabraknie również lubainych przez widzów polskich produkcji. Miłośnicy dobrego stand-upu znajdą coś dla siebie w postaci show "Comedy Club", w którym wystąpią zarówno znani przedstawiciele sceny komediowej w Polsce jaki i ci, którzy w stand-up'ie stawiają pierwsze kroki. Inną lokalną propozycję stanowi "Drunk History - pół litra historii" czyli pierwszy w Polsce program, w którym znani aktorzy i muzycy, będąc na lekkim rauszu, opowiadają nieznane historie z dziejów Polski.

W kolejnych miesiącach do pasma Comedy Central Extra będą dołączane kolejne programy, w tym również premierowe filmy oraz seriale.

Wprowadzenie bloku zostanie wsparte kampanią promocyjną, obejmującą telewizję, prasę, internet oraz outdoor. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja Huta 19, za zakup mediów odpowiada Starcom.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Zapowiada się ciekawie. Nie zdziwię się jak docelowo Comedy Central Family zmieni się Family na Extra
 3  
Bez sensu, czym to się rożni od obecnego stanu?
Przecież już teraz jest "Seks w wielkim mieście", " Latający cyrk Monty Pythona", "Drunk History" itp. Co to jest za zmiana?

Po drugie: po co komu filmy o 20.00 sprzed 30-stu lat? To jest kanał filmowy czy serialowy? Jak chcę obejrzeć film to włączam inny kanał, a jak posłuchać muzyki to inny. Może jeszcze muzykę disco polo zaczniecie puszczać? Teraz to ani kanał filmowy ani serialowy. Zdecydowanie zmiana na gorsze.

Po trzecie: ze smutkiem stwierdzam że oba kanały CC schodzą na psy, praktycznie nie ma co tam oglądać, od rana do wieczora lecą "Przyjaciele" powtarzane juz 4-ty albo 5-ty raz (przyznam lubiłem ten serial) no ale ciągle to samo danie serwowane codziennie od rana do wieczora po prostu brzydnie (i po kilku miesiącach rzygać się tym chce).

Tymi zmianami następuje dalsze psucie kanałów. Teraz ani o 17-stej, ani o 20-stej godzinie nie ma nic do oglądania na tych pseudo rozrywkowych kanałach. Żenada, od wielu miesięcy męczę się z tym chłamem, teraz okazuje się że juz nie ma sensu przełączać na ten badziew.
 26  
ja myślałem że te kanały nazywają się przyjaciele & teoria wielkiego podrywu TV
 20  
Bardzo fajnie, że Rick i Morty bedzie pokazywany. Dotychczas tylko byl na netflixie
 7  
Powtórki powtórek,jak to prawie na każdym kanale leci po 100 razy....dnooooooooooooo
 15  
W ramówce pojawią się takie produkcje, jak "Sok z żuka", "Dwaj Zgryźliwi Tetrycy", "Starsky i Hutch" czy komedie z udziałem Jima Carrey'a: "Ace Ventura: Zew Natury", "Ace Ventura: Psi Detektyw", "Maska" i "Głupi i głupszy"......ten repertuar nierzadko leci na DVB-T. i bez żadnej łaski.
 4  
ciekawe jakie sieci kablowe mają w ofercie programowej cyfrowej . Czy multimedia polska
 2  
Chłopaki z baraków - to powinno być obowiązkowe :D Kto choć raz widział to wie o czym mówię
 1  
Wymienione filmy są cały czas pokazywane bez ustanku na Paramount. Dajcie jeszcze Dzień Świstaka który leci po 2-3 razy dziennie 3 razy w tygodniu i będzie super.
 5  
UDAWANE ZMIANY DLA ZMIAN. ZERONOWOSCI I ODGRZEWANE WCIAZ KOTLETY.CZY WLASCICIELE TYCH KANALOW MAJA WIDZOW ZA IDIOTOW? Chyba tak.
Arkadiusz Pieńkowski 23.01.2018 (23:56:47)
 1