Łukasz Szewczyk22.01.2018 (12:59)11

Rusza Comedy Central Extra. W ofercie filmowe i serialowe nowości

Od poniedziałku (22 stycznia 2018 roku) oferta kanału Comedy Central Family zostanie wzmocniona o nowe pasmo programowe - Comedy Central Extra. W jego ramach emitowane będą filmy komediowe, serialowe nowości i kultowe programy

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Zapowiada się ciekawie. Nie zdziwię się jak docelowo Comedy Central Family zmieni się Family na Extra
 3  
Bez sensu, czym to się rożni od obecnego stanu?
Przecież już teraz jest "Seks w wielkim mieście", " Latający cyrk Monty Pythona", "Drunk History" itp. Co to jest za zmiana?

Po drugie: po co komu filmy o 20.00 sprzed 30-stu lat? To jest kanał filmowy czy serialowy? Jak chcę obejrzeć film to włączam inny kanał, a jak posłuchać muzyki to inny. Może jeszcze muzykę disco polo zaczniecie puszczać? Teraz to ani kanał filmowy ani serialowy. Zdecydowanie zmiana na gorsze.

Po trzecie: ze smutkiem stwierdzam że oba kanały CC schodzą na psy, praktycznie nie ma co tam oglądać, od rana do wieczora lecą "Przyjaciele" powtarzane juz 4-ty albo 5-ty raz (przyznam lubiłem ten serial) no ale ciągle to samo danie serwowane codziennie od rana do wieczora po prostu brzydnie (i po kilku miesiącach rzygać się tym chce).

Tymi zmianami następuje dalsze psucie kanałów. Teraz ani o 17-stej, ani o 20-stej godzinie nie ma nic do oglądania na tych pseudo rozrywkowych kanałach. Żenada, od wielu miesięcy męczę się z tym chłamem, teraz okazuje się że juz nie ma sensu przełączać na ten badziew.
 26  
ja myślałem że te kanały nazywają się przyjaciele & teoria wielkiego podrywu TV
 20  
Bardzo fajnie, że Rick i Morty bedzie pokazywany. Dotychczas tylko byl na netflixie
 7  
Powtórki powtórek,jak to prawie na każdym kanale leci po 100 razy....dnooooooooooooo
 15  
W ramówce pojawią się takie produkcje, jak "Sok z żuka", "Dwaj Zgryźliwi Tetrycy", "Starsky i Hutch" czy komedie z udziałem Jima Carrey'a: "Ace Ventura: Zew Natury", "Ace Ventura: Psi Detektyw", "Maska" i "Głupi i głupszy"......ten repertuar nierzadko leci na DVB-T. i bez żadnej łaski.
 4  
ciekawe jakie sieci kablowe mają w ofercie programowej cyfrowej . Czy multimedia polska
 2  
Chłopaki z baraków - to powinno być obowiązkowe :D Kto choć raz widział to wie o czym mówię
 1  
Wymienione filmy są cały czas pokazywane bez ustanku na Paramount. Dajcie jeszcze Dzień Świstaka który leci po 2-3 razy dziennie 3 razy w tygodniu i będzie super.
 5  
UDAWANE ZMIANY DLA ZMIAN. ZERONOWOSCI I ODGRZEWANE WCIAZ KOTLETY.CZY WLASCICIELE TYCH KANALOW MAJA WIDZOW ZA IDIOTOW? Chyba tak.
Arkadiusz Pieńkowski 23.01.2018 (23:56:47)
 1