Łukasz Szewczyk22.01.2018 (13:11)27 komentarzy

Eurosport uruchomi trzy nowe kanały w Polsce. Bez reklam i w HD

Eurosport zrewolucjonizuje transmisje z igrzysk olimpijskich. Specjalnie z myślą o polskich widzach, którzy chcą oglądać relacje z PyeongChang na tradycyjnym ekranie telewizora, stworzona została oferta 3 dodatkowych kanałów, dzięki którym zyskają oni dostęp do relacji ze wszystkich dyscyplin olimpijskich przez 24 godziny na dobę, w jakości HD oraz bez reklam.
Eurosport uruchomi trzy nowe kanały w Polsce. Bez reklam i w HD
Trwa finalne odliczanie do Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018. Eurosport, właściciel praw do transmisji igrzysk oraz miejsce, gdzie bije serce igrzysk olimpijskich w Europie, pokaże relacje z tego wydarzenia na wszystkich dostępnych platformach - w telewizji linearnej oraz w usłudze Eurosport Player.

Dla tych kibiców, którzy chcą śledzić olimpijskie zmagania na tradycyjnym ekranie telewizora, nadawca przygotował dodatkowe kanały - Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, dostępne w ofercie wybranych operatorów. Zostaną one uruchomione wyłącznie na czas igrzysk i zapewnią nieprzerwany dostęp do relacji z olimpijskich aren 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD. Dzięki temu kibice będą mieli jeszcze szerszy wybór wydarzeń, które w danym momencie będą mogli oglądać.

- Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej PyeongChang 2018. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie tego sezonu, dlatego intensywnie się do niego przygotowujemy. Chcemy pokazać, że to u nas bije serce igrzysk, dlatego wykorzystujemy każdą możliwość dotarcia z relacjami do polskich kibiców. Oprócz relacji na naszych flagowych kanałach Eurosport 1 i 2 oraz na platformie Eurosport Player, zdecydowaliśmy się uruchomić aż 3 dodatkowe, tymczasowe kanały. Dzięki temu razem z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować polskim odbiorcom największą dawkę sportowych emocji z olimpijskich aren - powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce.


Kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 wystartują 9 lutego 2018 roku i będą dostępne przez cały czas trwania igrzysk w PyeongChang. Trafią one do oferty wybranych operatorów, którzy zadecydują o formie i sposobie udostępniania ich swoim abonentom.

Komentarze (1 - 10 z 27)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Zimowe sporty nigdy mnie nie pociągały.. i to pomimo sukcesów naszych sportowców..


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 32  
O, fucktycznie.. już go widzę ;D


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 20  
widać znawca wszystkich tematów . wypowiada się na każdy temat ale czy zna odpowiedz tego nie wie nikt nawet on sam .. propozycja zrozumienie tematu a potem wypowiadanie ...
 12  
a jakie było pytanie?
;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 19  
W nc+ te kanaly beda dla tych co maja w swoim pakiecie c+ za darmo, a pewnie Solorz da w ppv :-P
 4  
Ciekawe w jakiej cenie :D
Pewnie PPV za 99 zł
 6  
Trzeba wkońcu Solorzowi pokazac srodkowy palec za to PPV
 14  
Eurosport 3, 4 i 5 nie będą kanałami PPV (!) u żadnego z operatorów który je udostępni. Warunki kontraktów z dystrybutorami określają że kanały mają być dostępne w tych samych pakietach gdzie abonenci mają dostęp do Eurosport 1 i 2 w wersjach HD.

PS. upc też je włączy z tego co wiem, premiera dokładnie 9 lutego.
 7  
Zapowiada się kolejna medialna rewolucja na rynku praw sportowych, niestety będzie drożej.
 2  
czas po prawej - czas po lewej.... bit.ly/2CVnAao

jak to możliwe,że pisząc pod zwykłym nickiem zedytowałeś wpis? ;D Z redakcji jesteś,czy z moderacji?
 3