Łukasz Szewczyk23.01.2018 (17:30)8 komentarzy

Wirtualna Polska wchodzi na rynek umawiania wizyt u lekarza przez internet

Wirtualna Polska rozwija serwis WP abcZdrowie. Od teraz użytkownicy mogą bez rejestracji umówić wizytę u lekarza. W nowej usłudze swoje terminy udostępnia prawie 7 tysięcy lekarzy z całego kraju.
Wirtualna Polska wchodzi na rynek umawiania wizyt u lekarza przez internet
Umawianie wizyt lekarskich to odpowiedź na prośby użytkowników, którym brakowało takiej możliwości. Teraz, w serwisie WP abcZdrowie korzystać można z badań i konsultacji w 130 specjalizacjach. Wystarczy w wyszukiwarce znaleźć odpowiedniego specjalistę, wypełnić formularz i potwierdzić umówienie wizyty poprzez SMS lub dokonać płatności.
- Wirtualna Polska wchodząc na rynek umawiania wizyt u lekarza rozszerza swoją działalność o kolejny segment e-commerce po turystyce, modzie, wyposażeniu wnętrz i usługach finansowych. Po raz pierwszy budujemy go samodzielnie. Do tej pory stawialiśmy wyłącznie na przejęcia - mówi Jacek Świderski, prezes Wirtualnej Polski.

- Umawianie wizyt lekarskich to część, której potrzebowaliśmy, by WP abcZdrowie stało się kompletnym serwisem w zakresie profilaktyki i zdrowia. Dzięki tej funkcjonalności zyskują zarówno użytkownicy, jak i lekarze - tak naprawdę każdy specjalista może się do nas zgłosić. Nie stosujemy długoletnich umów, czy opłaty abonamentowej - dodaje Adam Plona, VP Media Product w Wirtualnej Polsce.

Z nowej funkcjonalności można skorzystać również mobilnie. - Serwis zoptymalizowaliśmy do szybkiej i intuicyjnej obsługi na każdym urządzeniu. Chcemy wyróżniać się dostępnością terminów praktycznie "od ręki" - umówienie wizyty bez konieczności długiego oczekiwania to jedna z najczęstszych potrzeb podawanych przez użytkowników -mówi Mariola Kucharska, dyrektor obszaru Zdrowie i parenting. System przypomni o umówionej wizycie dzień wcześniej, a także na dwie godziny przed jej terminem przy pomocy wiadomości email i SMS z dokładnymi informacjami o rezerwacji.

Wprowadzeniu zmian w serwisie towarzyszy kampania reklamowa. Spoty promujące serwis i jego udoskonaloną funkcjonalność emitowane będą w największych rozgłośniach radiowych i wyświetlane w sieciach kin. W miesięcznikach kobiecych i poradnikowych będzie można zobaczyć specjalnie przygotowany plakat. Hasłem przewodnim jest: "Do lekarza bez kolejki". Kampania rozpoczyna się 29 stycznia i potrwa do końca lutego. Promocja on-line zaplanowana jest do końca marca. Za koncept, przygotowanie kampanii i zakup mediów odpowiadają odpowiednie zespoły Wirtualnej Polski bez udziału agencji zewnętrznych.

Komentarze (1 - 8 z 8)

proponuję żeby pracownicy WP przepadali się jako pierwsi, bo jakieś 2 lata temu stracili kontakt z rzeczywistością.
 9  
ja proponuję wizytę psychiatryczną dwóm pajacom z M2 @tati, @ rozsądny. Obaj podszywają się pod mój nick,bo złapałem ich na pisaniu z kilku kont. Takich mamy tu bohaterów ;D

rozsądny aka "locky i czester"
bit.ly/2x5Qsfp
bit.ly/2x6DYUO@tati aka konti
bit.ly/2xd95es

Goście są tak zakompleksieni,że teraz podszywają się pod mój nick i piszą różne głupoty, co za shit! ;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
Przecież takie płatne wizyty da zawsze od ręki. Czy to do okulisty, laryngologa czy pediatry. Płacisz 100-150 i masz wizytę na jutro.
 4  
Chłopie idź się pierd...nij w łeb porządnie i wróć. Wszyscy mają Cię tu już serdecznie dość. Co to ma wspólnego z tematem tego artykułu? Nie rób burdelu na forum.
 2  
Uwielbiam moralistów twojego pokroju. Jak @rozsądny i @tati największe wieloniki w historii internetu robią burdel,prowokują, wyzywają i piszą z nicków userów, to cisza. A jak ja walczę z tym internetowym plebsem, to zawsze przyczepi się jakiś wybiórczy koleżka ;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
Ciekawe jak z prywatnością? Umawiasz wizytę u kardiologa i nagle otrzymujesz milion reklam z lekami na serce itp., umawiasz wizytę u ginekologa, milion reklam z lekami na grzybice pochwy itp. A potem chcesz wykupić ubezpieczenie zdrowotne i okazuje się, że ubezpieczyciel wie o wszystkich Twoich chorobach, więc stawka ubezpieczenia razyMILION.
 3  
Nie ucz innych czytać i rozumieć słowo pisane. W tym komentarzu Ty jesteś atakującym i bluzgającym, zatem zaliczyłeś się plebsu. Miło że sam to zauważasz.
 2  
widzisz (13:46:22) , internetowy plebs znowu atakuje, właśnie o tym podszywaniu pisałem. user największy pajac w historii internetu, tu jego podszywki:

rozsądny aka "locky i czester"
bit.ly/2x5Qsfp
bit.ly/2x6DYUO


przemiana w czester:

bit.ly/2xV8ot3

a to tylko promil jego działalności ;]

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1