Łukasz Szewczyk24.01.2018 (12:45)brak komentarzy

Nowy miesięcznik o kuchni i zdrowiu dla kobiet 50+

W czwartek (25 stycznia 2018 roku) na rynku pojawi się magazyn "100 Rad. Przepisy i Diety". Nowy miesięcznik łączy treść czasopism kulinarnych z przepisami od czytelników na dania szybkie, tanie i dla całej rodziny z praktycznymi poradami o zdrowiu i zdrowym gotowaniu istotnymi dla kobiet w wieku dojrzałym. Wydawcą pisma jest Bauer.
100 Rad. Przepisy i Diety - nr 1/2018
Miesięcznik "100 Rad. Przepisy i Diety" jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek, dla których gotowanie stanowi ważną i integralną część codziennego życia i które - ze względu na swoje dolegliwości zdrowotne związane z wiekiem - szukają fachowych porad o zdrowym gotowaniu i żywieniu.
W każdym numerze czytelniczka znajdzie aż 80 oryginalnych przepisów na tanie i szybkie dania, odświętne obiady, pomysłowe ciasta i desery, a także smakołyki dla wnuków.

Ponadto na każdej stronie znajduje się wiele cennych wskazówek na temat gotowania oraz wartości odżywczych poszczególnych składników, a w obszernej rubryce "Diety dla zdrowia" czytelniczki poznają odpowiedzi na nurtujące je pytania z zakresu zdrowego stylu życia oraz właściwego odżywiania w przypadku powszechnych schorzeń, takich jak cukrzyca, celiakia, osteoporoza czy nadciśnienie.

Za stronę redakcyjną odpowiada redaktor naczelna tytułów kulinarnych Katarzyna Laskowska.

"100 Rad. Przepisy i Diety", ukazuje się w objętości 48 stron i cenie 1,49 zł, najniższej w segmencie kulinarnym. Kampania promocyjna obejmie stacje telewizyjne (Grupa TVP, Grupa Polsat, Grupa TVN) oraz tytuły Wydawnictwa Bauer.

"100 Rad. Przepisy i Diety" skierowany jest do kobiet 50+. Nowy magazyn powiększa grupę czasopism ukazujących się pod marką 100rad, do której należą już, cieszące się dużym powodzeniem, tytuły 100 Rad i Poradnik 50+.