Łukasz Szewczyk30.01.2018 (17:26)2 komentarze

Nowa seria o żonach polskich piłkarzy. "Kobiety z pierwszej ligi" wiosną w TTV

Nie chcą ukrywać się w cieniu swoich mężów i partnerów. Wiedzą, co to "spalony" i komu należy się czerwona kartka. Świat profesjonalnego sportu nie ma przed nimi tajemnic. W okresie Mundialu 2018 kanał TTV wyemituje polską serię "Kobiety z pierwszej ligi".
"Kobiety z pierwszej ligi" / Fot. TTV
"Kobiety z pierwszej ligi" / Fot. TTV
Niektóre są gwiazdami mediów, inne preferują domowe zacisze. Są wśród nich odnoszące sukcesy bizneswoman, modelki, piosenkarki oraz blogerki. Wiele żon i partnerek polskich piłkarzy pozostaje w cieniu swoich sławnych połówek. Okazuje się jednak, że na co dzień prowadzą nie mniej intensywne i ekscytujące życie niż ich ukochani.
Nowy program TTV odsłoni kulisy świata kobiet, dla których piłka nożna jest nieodłącznym elementem codzienności. To właśnie one są współautorkami sukcesów swoich mężów i partnerów. Jakie są naprawdę? Czym zajmują się w wolnym czasie? O czym marzą i w czym się realizują? Jakie mają plany na przyszłość?

Prawdziwe oblicze "Kobiet z pierwszej ligi" w czerwcu 2018 roku na antenie TTV, podczas mistrzostw świata w Rosji.

Z kolei wcześniej, bo już w maju 2018 roku, na antenie TTV zadebiutuje program "Pirowski. Na Mundial".. prowadzący Janek Pirowski spotka się z wiernymi kibicami, którzy dla piłki nożnej są w stanie poświęcić wszystko. Sprawdzi, jakie sztuczki przygotowali szamani z Senegalu na mecz z Polakami. Dowie się, co zwyczajowo mówią po przegranym meczu piłkarze w innych krajach. Zweryfikuje czy narodowy sport Rosjan pozytywnie wpływa na ich kondycję.

Komentarze (1 - 2 z 2)

No i kolejna kasa dla Aniusi Lewej
 1  
kobiety nie z pierwszej ręki?
Czynność wymagająca krzepy 30.01.2018 (22:44:32)
 5