Łukasz Szewczyk31.01.2018 (12:12)13 komentarzy

Agora wydaje przewodnik po męskiej seksualności. "Sztuka obsługi penisa"

Nakładem Agory ukazała się "Sztuka obsługi penisa". To nie tylko opowieść o męskich przyrodzeniach, ale również bezpruderyjny i trafiający w sedno problemów współczesnego mężczyzny przewodnik po "samczej" seksualności.
Okładka książki "Sztuka obsługi penisa"
Okładka książki "Sztuka obsługi penisa"
Niektórzy mężczyźni przyprowadzają penisa do seksuologa, tak jak przyprowadza się psa do weterynarza: "Proszę, oto on. Niech pan go uzdrowi, a ja poczekam sobie na korytarzu". Penis nie jest obcym ciałem, dzikim zwierzęciem, czempionem, który musi wygrywać seksualne olimpiady. Nie jest też nieposłusznym sługą, którego trzeba przywoływać do porządku niebieskimi pigułkami. Jest częścią męskiego ciała, o którą trzeba umieć zadbać tak samo jak o serce, wątrobę i mózg, a wtedy będzie dłużej służył - nie tylko dla własnej przyjemności.
"Sztuka obsługi penisa" nie tylko pozwala rozwiązywać problemy z gatunku "dlaczego nie mogę, nawet jeśli bardzo chcę", ale też pomaga uwolnić się od nierealnych oczekiwań i stereotypów na temat tego, co mężczyzna w łóżku powinien zaprezentować. Seksuolodzy alarmują - w dzisiejszym świecie seks stał się luksusem. Panowie! Spieszmy się temu zaradzić. Panie! Spieszcie się posiąść sztukę obsługi penisa... i całej reszty mężczyzny.

- "Sztuka obsługi penisa" to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Napisana przystępnie i interesująco, w oparciu o prace zarówno zagranicznych, jak i polskich autorów, może ułatwić nie tylko życie intymne, ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Autorzy skutecznie rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami, ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami. Rozmowa, poprowadzona lekko i okraszona dowcipem, przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom Internetu - powiedział o książce seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz.

- "Sztuka obsługi penisa" to coś więcej niż tylko rozmowa o penisie. Chyba że, patrząc przez pryzmat penisa, myślimy o złożoności męskiej seksualności. To poradnik i dla mężczyzn, i dla kobiet, bo dużo w nim o relacjach w związku, wiele praktycznych porad, jak je zrozumieć i poprawić. Książka świetnie wyjaśnia także mechanizm uzależnień w seksie - dodaje. seksuolog Zbigniew Izdebski.

Autorami książki są Andrzej Gryżewski - psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (CBT), seksuolog, psycholog, certyfikowany edukatorem seksualnym; oraz Przemysław Pilarski - dramatopisarz, scenarzysta, dramaturg. Wspólnie z Andrzejem Gryżewskim opublikował książkę "Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich".

Komentarze (1 - 10 z 13)

Rozumiem ze to bedzie obsluga mesko-meska ? bo tylko to jest teraz na czasie. Heterycy sa beee w obecnych czasach.
 5  
No widzisz. Pomyśleli o Tobie ;)
 3  
Agora wydawcą dla gejów ? Potem wprowadzą swój lubryfikant ?
 6  
Agora wydawcą dla gejów ?
Tylko geje mają penisy?
Aha
Twoja wiedza jest bardzo porażająca ;)
 4  
Tylko geje mają penisy?
Aha
Twoja wiedza jest bardzo porażająca ;)
Swoją drogą Freud by od razu ocenił czemu ma takie skojarzenia :D :D :D
 5  
Einstein przecież była kobietą to po co jej penis?.
Liga rządzi, Liga radzi. Liga nigdy Cię nie zdradzi.
Ps: nie dla Tych co nie oglądali Seksmisji bo i tak nie zrozumieją.
 0  
Warto zaznaczyć,ze penis nic nie wart bez "jaj" ;D


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
gej na geju i z gejem w srodku ... bez komentarza
 1  
Czyżby promocja HOMOSEKSUALIZMU?
tłok ma chodzić w cylindrze a nie rurze wydechowej
 3  
Autorami książki są Andrzej Gryżewski wspólnie z Andrzejem Gryżewskim opublikował książkę "Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich". Nic dodać. nie wygląda to na hetero...
 0