Łukasz Szewczyk31.01.2018 (16:27)brak komentarzy

Nowy serial dla młodzieży "Beyond" w HBO3 i HBO GO (wideo)

Serial "Beyond" przedstawia perypetie chłopaka, który po dwunastu latach budzi się ze śpiączki i uświadamia sobie, że posiada ponadnaturalne zdolności. Dwa sezony serialu już są dostępna w serwisie HBO GO, w lutym serial trafi także na antenę HBO3.
"Beyond"
Holden Matthews (Burkely Duffield) budzi się po dwunastu latach ze śpiączki. Jest zdezorientowany. Zupełnie nie rozumie, co się z nim przez te lata działo. Szybko musi stać się dorosły, choć pamięta tylko, jak to jest być dzieckiem. Ponadto szybko sobie uświadamia, że posiada ponadnaturalne zdolności i doświadcza wspomnień, których nie potrafi wytłumaczyć. Tajemnicza kobieta o imieniu Willa ostrzega go, by nie ufał otaczającym go osobom. Po niespodziewanym ataku ze strony nieznajomego Holden postanawia dowiedzieć się, co się stało, kiedy był w śpiączce. Wygląda na to, że rzeczywiście grozi mu niebezpieczeństwo.
"Beyond" to dynamiczny serial przygodowy dla nastolatków. W głównych rolach występują Burkely Duffield, Jonathan Whitesell oraz Romy Rosemont. Twórcą produkcji nominowanej do nagrody Saturna w kategorii najlepszy serial fantasy jest Adam Nussdorf.


Cały dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon produkcji "Beyond" jest już dostępny w serwisie HBO GO. Premiera telewizyjna odbędzie się 21 lutego w HBO3 o godz. 21.00. Od 31 stycznia nowe odcinki drugiego sezonu będą się pojawiały w HBO GO. Od razu w serwisie będzie można obejrzeć dwa odcinki.