Łukasz Szewczyk05.02.2018 (13:09)brak komentarzy

Ruszył nowy portal o zdrowiu. Evereth News

Oficjalnie ruszył nowy portal wydawnictwa medycznego Evereth Publishing - Evereth News. Na portalu znajdują się newsy ze świata medycyny, artykuły poradnikowe, wideo, wywiady z ekspertami i wydarzenia z branży.
Ruszył nowy portal o zdrowiu. Evereth News
- Od lat tworzymy medyczne czasopisma naukowe i współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi problemami i sukcesami obszaru zdrowia. Dlatego postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, w której będziemy pisać o tym, co ważne i o czym powinno się mówić nie tylko wśród lekarzy, ale także wśród wszystkich beneficjentów polskiej służby zdrowia - tłumaczy Mariola Piotrowska, prezes wydawnictwa Evereth Publishing.
Na portalu www.everethnews.pl mają powstać cykle tematyczne dotyczące m.in. kluczowych problemów pielęgniarek i lekarzy, rozwoju telemedycyny i najciekawszych osiągnięć technologii w obszarze zdrowia. Artykuły pojawiające się na Evereth News będą dotyczyły m.in. zdrowia publicznego, onkologii, chirurgii, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, dietetyki, zakażeń i konferencji branżowych. Portal dedykowany jest lekarzom, pielęgniarkom, opiekunom medycznym, farmaceutom, pacjentom i wszystkim zainteresowanym rozwojem medycyny.

Za rozwój portalu odpowiada PR&Marketing Manager Evereth Publishing - Katarzyna Markiewicz.