Łukasz Szewczyk05.02.2018 (17:17)16

NC+ stawia na rozwój innowacyjnych treści. Edyta Sadowska nowym szefem programowym

Edyta Sadowska nowym szefem pionu programowego nc+. Będzie odpowiadać m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

Tu nie potrzeba wizji, tu trzeba wzmocnić ofertę sportową. Odzyskać La Ligę, utrzymać Premiership i Ekstraklasę. Jeśli nie to następny sezon będzie moim ostatnim w nc+.
 37  
Nie ma bata.
CANAL+ już nie będzie takie samo. I nie chodzi tutaj tylko o pogorszenie oferty sportowe (prawa do lig), ale nawet swoje magazyny (np. "Liga+ Extra") potrafią schrzanić.
OK. Można pogodzić się, że tracą prawa piłki nożnej, na rzecz golfa czy siatkówki. Tylko dlaczego w takiej cenie?
 27  
Kurcze znowu kontent nie bedzie do zrozumienia.
 18  
A moze po prostu dostępności kanałów przez Internet poza granicą Polski dla polonii
 11  
Hipokryzja i bicie piany w najczystszej postaci.Jak jej zatrudnienie w tym kolosie na papierowych nogach poprawi lub wpłynie na polepszenie oferty programowej to będzie cud porównywalny z epokowym odkryciem.Fakt że zatrudniona była w Ringier Axel Springer, najgorszym i największym szambie medialnym, doprowadzi tą platformę do całkowitej degradacji.
 21  
A moze po prostu dostępności kanałów przez Internet poza granicą Polski dla polonii
Ta jasne prawa na terytorium Polski a będą kanały udostępniać za granice.
 3  
"Rola Szefa Pionu Programowego ma absolutnie kluczowe znaczenie w ramach naszego kierownictwa najwyższego szczebla. Zadania Edyty skupią się na zapewnieniu silnej współpracy, szczególnie z naszymi spółkami matkami oraz akcjonariuszami, Grupą Canal+ i TVN, tak aby móc wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, a także z najważniejszymi graczami na rynku polskim. Wierzę, że doświadczenie i charyzma Edyty pomogą nam nadal z sukcesami zapewniać naszym klientom najlepszą rozrywkę i innowacyjne treści w najwyższej możliwej jakości i formie"

.... po polsku nie było można ? Bo klientów interesuje tylko jedno : OFERTA PROGRAMOWA.
 7  
Co za ble ble marketingowe. Nadchodzą dla nich miesiące prawdy! Ligi hiszpańskiej napewno nie zdobędą, Ekstraklasy i Premier League też bardzo wątpliwe, tym bardziej że Eleven i Polsat będą to bardzo chcieć. W tej chwili dla nich priorytetowa sprawa żeby obribic Ekstraklase i Premier League, bo jak nie to koniec z nimi!
 15  
Powinni szukać kandydata na media2, wśród użytkowników, tylu tu ’specjalistów’ że nc podwoiłoby ilość abonentów w miesiąc
 10  
Serie A TIM najprawdopodobniej w PS/PSE - mają Coppa Italia chyba 2-gi sezon, więc byłoby to jakieś uzupełnienie włoskich rozgrywek.
 10