Łukasz Szewczyk06.02.2018 (15:06)brak komentarzy

Drugi sezon "Tropicieli" w TNT

Serial "Tropiciele",, który polecał sam Stephen King, powraca na antenę TNT. Po tragicznym finale pierwszej serii, Dory i jej przyjaciele spróbują wrócić do normalnego życia. Jednak szybko okaże się, że to trudniejsze, niż przypuszczali.
"Tropiciele"
Paczka detektywów-amatorów musi jak najszybciej zatrzeć ślady tragedii, która wydarzyła się w finale pierwszego sezonu i spróbować za wszelką cenę wrócić do normalnego życia. Jednak wyrzuty sumienia nie pozwalają im zapomnieć o tym, co się stało. W dodatku na horyzoncie pojawia się policjantka Joy, której obecność jeszcze bardziej skomplikuje sytuację.
Drugi sezon "Tropicieli" składa się z dziesięciu odcinków. W rolach głównych ponownie pojawią się Alia Shawkat, John Reynolds, Meredith Hagner i John Early.

Premiera we wtorek (20 lutego 2018 roku o godz. 21.00 na antenie TNT. W tym dniu zostaną wyemitowane cztery odcinki serialu, podobnie 27 lutego. Z kolei na dwa ostatnie epizody stacja zaprasza widzów 6 marca.

Tymczasem pierwszy sezon serialu jest już dostępny w serwisach internetowych. Produkcję mogą oglądać abonenci platformy Cyfrowy Polsat w serwisie Cyfrowy Polsat GO (pakiet FILMY I SERIALE), subskrybenci IPLI (pakiet IPLA FILMY I SERIALE) i sieci Plus poprzez IPLĘ (pakiet IPLA PLUS), UPC (w serwisie UPC NA ŻĄDANIE), Orange i PLAY NOW (pakiet PODSTAWOWY).