Łukasz Szewczyk06.02.2018 (17:22)5 komentarzy

Olimpijskie "Studio Pjongczang 2018" codziennie w Polsat Sport News

Z okazji XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 telewizja Polsat przygotowała specjalny magazyn olimpijski. Codzienny program na żywo kanał Polsat Sport News będzie pokazywał do końca zmagań na arenach sportowych w Korei Południowej.
Olimpijskie "Studio Pjongczang 2018" codziennie w Polsat Sport News
W godzinnym magazynie widzowie zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejnych dni Igrzysk oraz będą mogli śledzić występy polskich reprezentantów. Podczas programu gospodarze będą łączyć się na żywo z Pjongczang z członkami naszej ekipy: zawodnikami i trenerami. W studiu analizy i komentarze do bieżących wydarzeń przedstawią zaproszeni goście - wybitni olimpijczycy, gwiazdy sportu i estrady oraz dziennikarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Józefa Łuszczka, Erwinę Ryś-Ferens, Andrzeja Persona, Olafa Lubaszenkę czy Mateusza Ligockiego. W piątek 9 lutego w dniu otwarcia XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w studio pojawi się m.in. ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce Sung-joo Choi.
Magazyn poprowadzą Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk i Marek Jóźwik. Wydawcami programu będą Bartosz Heller i Piotr Kuczkowski.

Magazyn "Studio Pjongczang 2018" codziennie o godzinie 18.00 na antenie Polsat Sport News.. Powtórki programu będzie można zobaczyć codziennie zarówno w Polsacie Sport Extra, jak i w Polsacie Sport.

"Studio Pjongczang 2018" będzie aktywne w sieci poprzez stronę polsatsport.pl, na której znajdą się dodatkowe materiały redakcyjne.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Też mi news...
Newsem roku jest, że w 2018 telewizja radziec...tfu...kurska przygotowała serwis w formie ....Telegazety :D :D :D Serio !!!!!!!!
Ciekawe czy będą tam też czerwone paski :D :D :D
 2  
Pytam się już kolejny raz kiedy wspaniała VECTRA doda kanał POLSAT SPORT NEWS HD przecież VECTRA tak stawia na SPORT oraz brakujące kanały HD z grupy POLSAT czyli TV4 HD, TV6 HD, POLSAT FILM HD, SUPER POLSAT HD przecież to już zaczyna być nudne żeby czekać na te kanały w wersji HD konkurencja ma je już od dawna a cholerna VECTRA bierze abonentów na wytrzymałość to po prostu kablówka żenada i totalne GÓWNO !!!!!!!!!!
 3  
kto ten kanał jeszcze ogląda?? desperaci tylko ...
 2  
kto ten kanał jeszcze ogląda?? desperaci tylko ...
Jak to kto? Taka biedota z najtańszym pakietem typu johnyB zwany dymaczem dmuchanych lalek!!!
 3  
witam kolejne wcielenie frustrata na POkładzie łajby M2 ;D Mógłbyś być moim podnóżkiem, albo pilotem na dwóch nogach ;D

buuuuuuuuuuuahahahhahahahaha!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 5