Łukasz Szewczyk07.02.2018 (11:47)3 komentarze

Canal+ odkoduje 90. galę rozdania Oscarów. Studio poprowadzą Borowiecka i Janowska

Canal+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja najważniejszego wydarzenia w świecie kina będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Studio oscarowe poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.
Oscar_statuettes_photo2
Jest taka noc w roku, na którą czekają wszyscy fani kina. Tegoroczną, 90. ceremonię wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej będzie można ponownie obejrzeć w Canal+. Transmisja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z 4 na 5 marca 2018 roku, a poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek, 5 marca, o 21:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali.
Oba wydarzenia będą dostępne w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów platformy nc+, także dla tych, którzy nie posiadają na co dzień Canal+ w swoim pakiecie, oraz dla wszystkich abonentów wybranych sieci kablowych.

Studio oscarowe Canal+, w którym odbywać się będą rozmowy z ekspertami z branży filmowej, którego gospodarzami będą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

90. galę wręczenia Oscarów poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor "Jimmy Kimmel Live!" będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Komentarze (1 - 3 z 3)

fajnie. polsat odkodowuje wszystkie kanały sportowena igrzyska a zabojady na kilka godzin jakąś głupote dla ułamka abnentów.
 0  
Ogladam Oscary co roku na zywo
 2  
To juz tradycja?
 2