Łukasz Szewczyk07.02.2018 (12:13)18

Discovery może przejąć TVN. Warunek: Kanały TVN24 dla operatorów "za rozsądną cenę"

Komisja Europejska zatwierdziła przejęcie Scripps Networks, właściciela m.in. Grupy TVN, przez koncern Discovery Communications, nadawcę m.in. Discovery Channel i Eurosport. Pod warunkiem, że Discovery będzie udostępniać operatorom kanały TVN24 i TVN24 BiS za rozsądną cenę.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Powiem tyle...je*ać bolszewickiTVN!Nie chciałbym go nawet za darmo chodź muszę bo mam go w pakiecie z wyższym abonamentem.
Śmiem zaryzykować, że TVN ma identyczny do ciebie stosunek :D :D :D
 9  
JohnyB "jak ja miałem Cyfrę i full pakiet," - a jak my mieliśmy wizję tv to cyfra jeszcze nie istniała a ciebie nie było nawet w planach.
 0  
Poznajmy język miłości kolegi , który na pytanie bez wyzwisk
@johnyb ciebie przecież nie stać na kanały sportowe za 15 zł więc jak może stać na content premium z Discovery i Eurosportem?
Odpowiada językiem pełnym wyzwisk
hmm... i co by ci tu napisać trollu? Moze tak: jak ja miałem Cyfrę i full pakiet, to ciebie kogucik za tego małego siusiaka po podwórku prowadzał ;D
 1  
Poznajmy kolejny przykład języka miłości kolegi
CP odkoduje wszystkie kanały sportowe na czas igrzysk dodatkowo Eurosport 3, 4 i 5 w cenie abonamentu. A jak tam twoja nc+? 15 zł za dostęp?
Znów wyzwisko. Co go usprawiedliwia? Czy ma problem z opanowaniem emocji gdy ktoś z nim dyskutuje merytorycznie, ale nie idzie ta rozmowa zgodnie z tym co sobie założył?
mnie to nie dotyczy mośku ;D
 0  
Tobie to już wali w dekiel z tymi prowokacjami ;D Codzienni inny nick, codziennie ból d. Sam ze sobą gadasz,sam siebie popierasz ;D koMEDIA!________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 0  
I kolejny przykład języka miłości.
Obrona przez atak. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji tego osobnika na tym portalu? Obraża tu wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają !!!

Tobie to już wali w dekiel z tymi prowokacjami ;D Codzienni inny nick, codziennie ból d. Sam ze sobą gadasz,sam siebie popierasz ;D koMEDIA!
 0  
Lekcja dobrego wychowania nr 1.:
"To brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów prowadzi do cyberprzemocy, hejtu czy ksenofobii."

media2.pl/internet/148395-Co-trzeci-nastolatek-padl-ofiara-wyzwisk-lub-byl-osmieszany-w-internecie.html
 1