Łukasz Szewczyk08.02.2018 (15:24)16 komentarzy

Siostry Godlewskie prezenterkami 4Fun Dance. Naga prawda o pogodzie (wideo)

W lutym 2018 roku na kanale 4Fun Dance widzowie będą mogli zobaczyć program, w którym najsłynniejsze obecnie siostry w Polsce, zadebiutują w nowej roli. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie, jak zawsze śpiewająco, zaprezentują "Prognozę Pogody".
Siostry Godleskie w 4Fun Dance
"Pogodynki Godlewskie", to nowy program, w którym Małgorzata i Esmeralda przedstawiać będą prognozę pogody z przymrużeniem oka. Widzowie kanału 4Fun Dance, od 14 lutego 2018 roku, będą mogli oglądać dziewczyny codziennie o 20.00 oraz o 21.00. Stacja przygotowała również wydanie specjalne - z nagą prawdą o pogodzie, które emitowane będzie po godzinie 23.00.

Siostry Godlewskie znane są szerokiej publiczności ze swojego oryginalnego wykonania utworu "Pada Śnieg", który zebrał już ponad 2,5 mln wyświetleń na YouTube.

Komentarze (1 - 10 z 16)

dlaczego promujecie takie miernoty
 35  
W Polsce brakuje lekarzy.......
psychiatrów?
 30  
Sam jesteś miernotą pasztetowa fajne dziewczyny co wy chceta
 25  
I ostatecznie całe 4fun tv leci na koniec listy moich kanałów, dlaczego obecnie promuje się GŁUPOTĘ !!!!! ?????
dwie zbotoksowane dupy ośmieszają się w internecie, ok każdy się pośmiał po Świętach żeby spalić karpia.
Ale nie qurwa !! , one trafiają do mediów tradycyjnych. !!!!
To jest śmierć telewizji która PROMUJE takie głupie istoty.

Dlatego osobiście od 2 lat oglądam głównie kanały sportowe, tam jeszcze nie dotarły internetowe "Gwiazdy"

Dziękuje.
 20  
o matko. toz to dno w pelnej krasie. kto wogóle promuje cos takiego ( i nie mówie tutaj o tych siostruniach a ogólnie o tego typu celebrytach - napisal bym mocniej ale cenzura nie popusci)
 20  
Co to jest...? Pierwsze słyszę i widzę.
 11  
Widać hejcik musi być żal nie którym dupę ściska ze łaski wyskoczą do studia i zarobią kase taka ci nie którzy przez rok, tak tak czujcie się lepiej
 16  
widać że promowanie kichy i tandety jest na topie.ten kanał i jemu pokrewne trzeba wywalić z ofert programowych wszystkich operatorów kablowych bo to zapchaj dziura jest.
 11  
o rany... mało pawia nie puściłem ! Jeszcze proponuje monologi wkładek silikonowych i zastrzyków z botoxu czy innego świństwa... Proponuje piosenkę pt. "Jestem piękna i nie mam lusterka ani słuchu"...
 3  
Fajne dziewczyny co wy chcecie zazdrośnicy
 9