Łukasz Szewczyk14.02.2018 (9:19)22

Media boją się filmu o pedofilii w polskim kościele? Sekielski zbiera pieniądze w sieci

Media na swoich łamach chętnie informują o kolejnych przypadkach pedofilii, ale nie chcą zaangażować się w wyprodukowanie dokumentalnego filmu pełnometrażowego na ten temat. "Ten film należy się ofiarom zwyrodnialców w sutannach" - mówi Tomasz Sekielski, który rozpoczyna w sieci zbiórkę na film.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 22)

Akurat o księżach pedofilach mówi się najwięcej. Zarówno w mediach, jak i samym kościele. Można powiedzieć,ze to grupa pod wyjątkowym społecznym nadzorem. To dobrze, ale są też inni.. Na pewno nie mówi i nie tropi się z takim zaangażowaniem pedofili nauczycieli, czy też lekarzy. Ostatnio mieliśmy przypadek w USA gdzie lekarz przez długie lata molestował swoje podopieczne. Dostał w sumie 175lat.

Jestem zdziwiony, że pan Sekielski ma takie problemy z zebraniem funduszy na swój film. Przecież środowiska około-tefałenowskie, tok-efemowskie i wyborcze z całą pewnością popierają tropienie pedofilii - w kościele. A pan Sekielski jest z nimi związany, może pomogą, powinni.


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 4  
PiSowskie media narodowo-socjalistyczne najbardziej się takiego filmu boją, bo to jest w końcu uderzenie w ich kolegów...
johnyB - ten prawdziwy 14.02.2018 (14:39:24)
 3  
A czym różnią się ofiary pedofilii księży od ofiar dziennikarzy? Trzeba o tym mówić, ale w kontekście wszystkich grup społecznych. Księża to akurat na czarnej liście są najmniej liczną grupą wśród przestępców seksualnych, a robi się z nich chłopaczków do bicia.
 7  
Jak nie pokazuje się księży pedofilii w polskich filmach? A Zbigniew Zamachowski w "Stacja Warszawa"? A nowy film Smarzowskiego?
 6  
450 tys zł? A co niby tyle kosztuje? Ukryta kamera i scenariusz? No właśnie! Dlatego nikt nie chce dawać kasy. Niby misja, niby w słusznej sprawie ale stawki komercyjne, wszyscy chcą zarobić. Poza tym co to za teza o pedofilii w kościele? Równie dobrze można zrobić film o trenerach, wychowawcach, kierowcach ciężarówek, samotnych dziwakach, osobach publicznych itp itd. Statystycznie rzecz biorąc można wstawić tam dowolną grupę ludzi i dowód będzie ten sam.
 5  
Tylko 0,5% pedofilii to księża lub duchowni. Ten film to będzie porażka i utopienie kasy darczyńców.
 0  
Chłopaku co ci jest?
 0  
Tylko że jedynie kościół katolicki tuszowal to w sposób zorganizowany
 6  
Tylko 0,5% pedofilii to księża lub duchowni. Ten film to będzie porażka i utopienie kasy darczyńców.
Kłamiesz świadomie za kasę czy tylko pitolisz głupoty? Wystarczy sięgnąć do twardych danych statystycznych. Chętnie powiadomię Ekke Overbeeka autora książki „Lękajcie się. Ofiary pedofilii w Kościele mówią.” jak kłamiesz. Dezawuujesz autorytet papieża Franciszka, który osobiście w 2014 r. oświadczył, że w Polsce zjawisko pedofilii w kościele dotyczy 2% duchownych (" Mocny wywiad papieża o pedofilii w Kościele. Sprostowanie Watykanu., 13.07.2014, Polskie Radio). Podważasz dane Kurii Watykańskiej? ( Papież Franciszek: Użyję kija przeciwko księżom-pedofilom., 13.07.2014, Newsweek) I to wszystko mimo gigantycznych nacisków do tuszowania, utajniania ( wniosek Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Troski o Media „Świadectwo” z Rzeszowa do Prokuratora Generalnego z 6.05.2010), ugód sądowych i pozasądowych. To wierzchołek góry lodowej. I to tylko w PL.
Jeszcze raz pytam nie oceniając szkód wyrządzonych dzieciom przez tych zboczeńców: kłamiesz boś głupi czy głupi jesteś bo kłamiesz?
Informuję też, że zgłaszam twój wpis do urzędowego rozpatrzenia. W oczekiwaniu na twoją identyfikację poczytaj o irlandzkim Raporcie Ryana z 20 maja 2009 czy choćby parlamentarnego raportu premiera Irlandii Enda Kenny.
Skandaliczny jest twój wpis jeśli wziąć pod uwagę krzywdy wyrządzone dzieciom.
pełen podziwu dla szujni pisowskiej 14.02.2018 (19:54:49)
 0  
Grubas Sekielski sam wygląda jak pedofil
 2