Łukasz Szewczyk14.02.2018 (10:33)6 komentarzy

Nowy teleturniej "Taxi Kasa" od marca w Super Polsat. Prowadzi Kamil Baleja

"Taxi Kasa" to nowy teleturniej, który już tej wiosny będzie można zobaczyć na antenie Super Polsat. Uczestnicy programu zamawiają taksówkę i w trakcie podróży mogą wygrać gotówkę, poprawnie odpowiadając na zadawane pytania. W roli kierowcy i prowadzącego wystąpi Kamil Baleja.
"Taxi Kasa" / Fot. Polsat
"Taxi Kasa" / Fot. Polsat
Jadąc "Taxi Kasą" do obranego przez siebie miejsca, uczestnik odpowiada na kolejne pytania z wiedzy ogólnej. Jeśli odpowie poprawnie i dojedzie do celu - wygrywa gotówkę. W trakcie podróży, osoba biorąca udział w programie może raz skorzystać z pomocy przechodniów oraz zadzwonić do znajomego. Niestety, jeśli pasażer "Taxi Kasy", trzykrotnie odpowie błędnie na zadane pytania, musi wysiąść z taksówki właśnie w tym momencie, a jego nagrodą jest pokonany odcinek trasy.
Premierowe odcinki programu w soboty o godzinie 19:30 (od 10 marca 2018 roku) na antenie Super Polsat. Maksymalna nagroda w programie to 1000 zł. Na uczestników czekają również nagrody-niespodzianki ukryte w bagażniku samochodu.

Program "Taxi Kasa" to polska edycja wielokrotnie nagradzanego, międzynarodowego hitu "Cash Cab", który dotychczas emitowano w 93 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, Kanadzie czy Australii.

"Taxi Kasa" / Fot. Polsat
"Taxi Kasa" / Fot. Polsat
W roli prowadzącego "Taxi Kasy" wystąpi Kamil Baleja, prezenter Radia Złote Przeboje, wcześniej przez 10 lat związany z radiem RMF FM. Dziennikarz znany jest również widzom Polsatu z takich produkcji jak "Tylko Muzyka. Must be the Music" oraz "Idol".

- To będzie wyjątkowo nieprzewidywalny teleturniej. Uwielbiam programy, w których nawet ja nie wiem, co się za chwilę wydarzy. Uczestnicy będą zaskakiwani od pierwszych chwil. Wspaniałe jest to, że wsiadając do mojej taksówki, zupełnie nie będą się spodziewać, że za chwilę rozpoczną grę o kasę! Takiego programu jeszcze w Polsce nie było! - zapowiada Kamil Baleja, prowadzący program "Taxi Kasa".

Komentarze (1 - 6 z 6)

Fake taxi
 5  
Pamiętamy że był już podobny teleturniej w TV
 10  
Bo był, w 2005 w TV4, nazywał się "Taxi", więc to jest jakby takie "odgrzewanie" dawnego pomysłu.
 4  
Hehe. "Nowość" polsatu. Żałość i nędza. Z tego odgrzewanego kotleta to już pięć mielonych by chińczyk zrobił.
 1  
taaaaaaaa, odgrzewany kotlet na niszowym kanale, Brawo Solo$z ...
mariusz maxx golonko 15.02.2018 (11:27:12)
 0  
Bez przesady. Ale dlaczego Taxi Kasa?

Nie można było Auto Kasa, Bus Kasa, Rower Kasa, Moto Kasa, może i nawet Tramwaj Kasa
cytując "plplpl'a" - chińczyk by z tego zrobił 5 mielonych

Ale fajnie, że jakiś teleturniej w tym Super Polsacie.
 2