Łukasz Szewczyk14.02.2018 (10:45)6 komentarzy

Komediowy serial "Za marzenia" wiosną w TVP2

Wiosną 2018 roku telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu obyczajowo-komediowego "Za marzenia". Będzie to zakręcona historia trójki bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i z głowami pełnymi marzeń stają u progu dorosłego życia.
"Za marzenia" / Fot. Karolina Grabowska / FormaProduction
"Za marzenia" to opowieść o przyjaźni, miłości i ambicjach młodych ludzi na chwilę przed wejściem w dorosłość. Osią historii są perypetie trójki dwudziestosześciolatków, Zosi, dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie hitowej telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka, żyjącego dniem dzisiejszym, typowego "jutromena" (Piotr Nerlewski). Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami. U progu nowego etapu życia stają przed ważnymi decyzjami - wybrać wymarzoną pracę czy harówkę za duże pieniądze? Rodzinę czy szaleństwo i nocne imprezy? Wiązać się na stałe czy unikać związków? Jedno jest pewne, pomimo licznych przeszkód jakie przynosi im codzienność nie poddają się i walczą o swoje marzenia.
"Za marzenia" / Fot. Karolina Grabowska / FormaProduction
Obsada: Maja Bohosiewicz, Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski, Marcin Perchuć, Mikołaj Cieślak, Iza Kuna, Robert Krzyżowski, Paulina Chruściel, Piotr Ligieza, Kamil Kula, Jakub Mazurek, Maciej Radel, Marcin Bosak, Krzysztof Czeczot, Katarzyna Figura, Dominika Gwit.

Emisja premierowych odcinków serialu "Za marzenia" w poniedziałki o godz. 21.45 (od 26 lutego 2018 roku) na antenie TVP2.. Premierowe odcinki dostępne będą również na TVP VOD

Komentarze (1 - 6 z 6)

A jak tam w Polsacie. Coś nowego, czy grzanie 25 sezon tego samego?
 4  
takie same guano jak w publicznej tylko z ciut wieksza iloscia reklam.
 5  
Kiepski dzień emisji...
 0  
@plpplpl Baranie 26 luty to jest Poniedzialek i okad Polsat jest To w Poniedziałki sa megahity czyli emisja filmisk a nie seriali czyli jakis programow .Wiec bujaj sie na drzewo ze swoja zlosciwoscia.
 2  
Oj kiepska ta Polska telewizja, zarówno prywatna jak i publiczna. Już lepiej włączyć patostreamerów.
 4  
a kiedy druga telenowela w TVP2 "M jak mdłości" ??
mariusz maxx golonko 15.02.2018 (10:06:54)
 1