Łukasz Szewczyk14.02.2018 (16:58)32 komentarze

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu. TV 6 miesięcy bez opłat, nowy pakiet Premium Max Plus

Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na popularny pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł. Klienci otrzymają tę ofertę przez 6 miesięcy bez opłat. Ponadto operator uruchamia nową ofertę Premium MAX Plus
Cyfrowy Polsat
Nowa oferta Cyfrowego Polsatu to pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów dostępny od 20 zł. Z kolei dla fanów sportu przygotowano pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł.
Obydwie propozycje klient otrzyma aż przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.

Dla osób ceniących bogactwo rozrywki Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Premium MAX Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. To razem 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać aż przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję ON THE GO, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i bogatej biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też inną, już docenioną przez widzów ofertę Premium MAX (bez pakietu Rozrywka HD), na którą składa się 177 kanałów - również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie.

Wraz z ofertami premium można również wybrać dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł (dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego) oraz usługę Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie - dzięki której ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach.To dalszy ciąg zmian w Grupie Cyfrowy Polsat. Jak już informowaliśmy, od 14 lutego 2018 abonenci cyfrowego Polsatu mogą korzystać z nowej oferty internetu LTE. Dodatkowo komórkowa sieć Plus wprowadziła nową ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Także od 14 lutego 2018 roku będzie obowiązywał nowy SmartDOM.

Komentarze (1 - 10 z 32)

Brak pakietu Mini HD podwyżka o 1 grosz i Smartdom na drugi produkt nie 50% taniej a 10zł.Ale było uciechy że Eurosporty za free.
 9  
telewizje w obecnym wydaniu trzyma jeszcze przy zyciu tylko sport na zywo.
bez tego same reklamy przeplatane jakims guano.
 36  
Na pewno dużo lepsza oferta niż Francuzów z nc+, cieszy fakt że najmniejszy pakiet aż pół roku za darmo. Walka o widza, który może odejść do naziemnej może toczyć się tylko dając mu jakieś kanały premium sport lub film. Z drugiej strony w pakiecie za 60 masz wszystko poza HBO i Elevenami.
 10  
Jak by się do pakietu rodzinnego dało dokupić pakiet Sport HD za 10zł . To oferta sportowa boska !
 14  
Jak by się do pakietu rodzinnego dało dokupić pakiet Sport HD za 10zł . To oferta sportowa boska !
Da sie tylko jak już przedłużasz umowę.Rodzinny +Sport HD 40zł i umowa minimum 24 miesiace.A tak się towarzystwo kilka dni temu cieszyło że cebulaczki niby płacą za Eurosporty.Zobaczymy jaki będzie płacz jak się Smart domiki będą kończyć bo wskakujecie na Smartdom 4 a nie kontynujecie stary.Solorz już zaczyna odbijać Eurosporty za free czy LM.Która będzie według plotek cała w pakiecie Premium Max a on kosztuje tylko skromne 100zł.
 8  
moim zdaniem cena nie jest wcale wysoka i pewnie jakości HD jest . Sam mam POLSAT CYFROWY OD PONAD 20 lat ni nie narzekam .boja wiem są podobne do siebie w ofercie programowej i cenowa .
 11  
Ja tam nie narzeka,.Mam co chce i tyle. A Plusowiczom gul chodzi bo bulą ostro i g....o mają tak naprawde.......hehe
 15  
ale beznadzieja :( przy obecnej ofercie musiał bym ponad 50zł dopłacić za telefon + cp, dobrze, że w grudniu podpisałem umowę więc może stary smart dom wróci.
 2  
Ja tam nie narzeka,.Mam co chce i tyle. A Plusowiczom gul chodzi bo bulą ostro i g....o mają tak naprawde.......hehe
Tak bardzo chodzą bo mamy Premium film CP nawet nie ma takiego kanału własnego.I szykuj dodatkową kaskę jak się smartego obecny skończy i chwal Solorza.+ mają LM za nawet 50zł ty będziesz miał za 100zł.
 3  
ale beznadzieja :( przy obecnej ofercie musiał bym ponad 50zł dopłacić za telefon + cp, dobrze, że w grudniu podpisałem umowę więc może stary smart dom wróci.
Każda nowa edycja coraz gorsza bo trza spłacać LM.Ale Eurosporty za free tak się pucowały a teraz dwie podwyżki cenowy i smark. hahaha
 1