Łukasz Szewczyk14.02.2018 (18:28)brak komentarzy

Walentynki w 4Fun.TV. Dandris w roli amorka (wideo)

Z okazji święta zakochanych telewizja 4FUN, 14 lutego, zmienił logotyp na wszystkich swoich kanałach oraz oprawę graficzną na kanale głównym 4Fun.TV. Nie zabraknie również piosenek o miłości, specjalnego walentynkowego konkursu oraz pranków w wykonaniu prezentera stacji Dandrisa w roli amorka.
Walentynki w 4Fun.TV. Dandris w roli amorka (wideo)
Na jeden dzień wszystkie kanały 4FUN (4FUN.TV, 4FUN DANCE, 4FUN GOLD) zmienią swoje logotypy na kształt walentynkowego serca, a na 4FUN.TV pojawi się również specjalnie z tej okazji przygotowana oprawa graficzna z wykorzystaniem najbardziej romantycznych scen z klipów. To jednak dopiero początek niespodzianek, które stacja przygotowała dla swoich widzów.
Jedna z par będzie miała okazję zgarnąć wyjątkową nagrodę - romantyczny lot balonem dla dwojga. Wystarczy, że za pomocą FunBota 4FUN na Facebooku, zadedykują ulubioną piosenkę bliskiej osobie oznaczając ją #LOVE. Dedykacje pojawią się na antenie 14 lutego, a najbardziej kreatywna z nich zostanie nagrodzona.

Z okazji Walentynek na antenie pojawi się również amor, który spróbuje pomóc widzom odnaleźć miłość - z jakim skutkiem będzie można przekonać się już 14 lutego oglądając 4FUN.TV oraz śledząc kanały social media stacji. W tej roli zobaczymy jednego z prezenterów stacji - Dandrisa.