Łukasz Szewczyk19.02.2018 (10:53)7 komentarzy

KSW 42: Mamed, Materla, Narkun, Jurkowski. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

Ruszyła sprzedaż dostępu do świątecznej gali KSW 42. W najważniejszych walkach wieczoru spotkają się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun oraz Michał Materla i Scott Askham. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala jest dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
KSW42
3 marca 2018 roku w Atlas Arenie, hali sportowo-widowiskowej w Łodzi, odbędzie się oczekiwana przez fanów i ekspertów hitowa walka wieczoru pomiędzy niepokonanym od prawie 8 lat Mamedem Khalidovem (34-4-2, 13 KO, 17 Sub) i królem kategorii półciężkiej, Tomaszem Narkunem (14-2, 3 KO, 11 Sub). W drugiej walce wieczoru widzowie zobaczą jedną z największych gwiazd KSW, Michała Materle (25-5, 7 KO, 12 Sub), który zawalczy z czołowym europejskim zawodnikiem wagi średniej, Scottem Askhamem (15-4, 9 KO, 2 Sub). Mateusz Gamrot - najmłodszy i jedyny niepokonany aktualnie panujący mistrz KSW (13-0, 4 KO, 3 Sub) zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim (9-1, 2 KO, 5 Sub), któremu szansę walki o pas zapewniła seria 8 wygranych z rzędu.
Po 12 latach ponownie na ringu spotkają się Łukasz Jurkowski - jeden z pionierów polskiego MMA (16-10, 4 KO, 6 Sub) i Martin Zawada (27-14-1, 17 KO, 5 Sub). Były pretendent do pasa kategorii półciężkiej, Marcin Wójcik (10-5, 3 KO, 5 Sub) przywita na polskiej ziemi Irlandczyka, Chrisa Fieldsa (12-7-1, 6 KO, 5 Sub). Jeden z najlepszych zawodników wagi piórkowej w Polsce, Bartłomiej Kopera (9-3, 7 Sub) zadebiutuje w KSW przed własną publicznością w starciu z Filipem Wolańskim (10-2, 3 KO, 2 Sub). Zaledwie 23-letni Krystian Kaszubowski (5-0, 1 Sub) stanie naprzeciw Christophera Henze (8-0, 2 KO, 2 Sub). Starcie w kategorii półśredniej będzie jedną z walk karty wstępnej. Była zawodowa pięściarka i dziennikarka Polsatu, Karolina Owczarz (0-0) stanie do walki z utytułowaną zawodniczką sandy i boksu tajskiego oraz trenerką w KSW Cross Fight Gym, Pauliną Raszewską (0-0). Rywalką "Królowej Przemocy" - Ariany Lipskiej (9-3, 6 KO) będzie niepokonana pięściarka i utytułowana zawodniczka ringów kickbokserskich, Silvana Gomez Juarez (6-1, 3 KO, 2 Sub).

Wydarzenie rozpocznie się o godz.19.00 studiem prowadzonym przez dziennikarzy Polsatu Sport. Gospodarzem będzie Mateusz Borek z Polsatu Sport. Galę poprowadzą Paweł Wójcik z Polsatu Sport i Waldemar Kasta.

KSW 42 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali mogą zamówić w systemie PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD (m.in. w internetowym i telefonicznym Centrum Obsługi Klienta). Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali, czyli 3 marca 2018 roku Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 26 lutego na kanale 222. Cena - 40 zł

Gala KSW 42 w IPLI
KSW 42: Khalidov vs Narkun w PPV, na żywo, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA - w serwisie Ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 7 z 7)

extra news!!! grunt że bendzie jak zawsze w ultra jakości HD!!! 40zł to nie 400. jedziemy!!! ta walka to ekslusywny kontet sportowy. więc dostęp musi kosztować!!! dla ludzi z wyrzszych sfer to żaden wydatek. pozostali muszą obejść się smakiem i nie oglondać!!! taki kontent musi być parowany jak się tylko da. a nie tak sobie hulać po Internecie. bo już piraci. najgorsze zło na tej planecie łamią zabezpieczenia!!! klawo...spoko...pozdro...joł!!!
 9  
"wyrzszych", "oglondać"? Może lepiej zainwestuj te 40 zł w słownik ortograficzny!
johnyB - najprawdziwszy 19.02.2018 (12:10:40)
 2  
W internecie za free
 2  
I tak mało kto to kupi!
 5  
extra news!!! grunt że bendzie jak zawsze w ultra jakości HD!!! 40zł to nie 400. jedziemy!!! ta walka to ekslusywny kontet sportowy. więc dostęp musi kosztować!!! dla ludzi z wyrzszych sfer to żaden wydatek. pozostali muszą obejść się smakiem i nie oglondać!!! taki kontent musi być parowany jak się tylko da. a nie tak sobie hulać po Internecie. bo już piraci. najgorsze zło na tej planecie łamią zabezpieczenia!!! klawo...spoko...pozdro...joł!!!
Polsat i Ultra HD haha oni jednego kanału nie nadają w dobrym HD .
 1  
rozrywka w sam raz na zjedzenie pizzy ktora jem kilka razy do roku :>
 0  
W internecie za free
Akurat w internecie nie jest za wesoło z KSW pilnuja i kasują transmisje.
 0