Łukasz Szewczyk20.02.2018 (11:28)8 komentarzy

Drugi sezon "Diagnozy" debiutuje w TVN. Nowe twarze i kolejna zagadka kryminalna

Telewizja TVN rozpoczyna emisję drugiego sezonu serialu "Diagnoza". Jan (Adam Woronowicz), wielki przegrany premierowej serii, szybko stanie na nogi. Czy będzie chciał zemścić się na Annie (Maja Ostaszewska), czy może zrezygnuje z odwetu dla dobra dzieci? Na ekranie pojawią się także intrygujące postaci - Gustaw (Łukasz Simlat) oraz Oliwier (Jan Englert).
"Diagnoza"
Poprzedni sezon "Diagnozy" zakończył się wielkim triumfem Anny oraz bolesną porażką Jana. Po wypadku i utracie pamięci, zdeterminowanej Leśniewskiej udało się odbudować swoje życie na nowo - wygrała trudną batalię sądową z Artmanem, odzyskała ukochane dzieci, zaczęła spotykać się z Michałem, a także powróciła do zawodu lekarza. Wszystko potoczyło się zgodnie z jej oczekiwaniami. Ale czy rzeczywiście może odetchnąć z ulgą? Czy urażona ambicja i zdeptane męskie ego Jana pozwolą jej beztrosko cieszyć się odzyskanym życiem? Była partnerka stała się największym wrogiem Artmana. Do czego będzie gotów posunąć się przegrany mężczyzna, aby się na niej zemścić?

W nowych odcinkach poznamy także dalsze losy pozostałych bohaterów serialu. Piotr Sadzik zostanie po raz piąty ojcem. Czy urodzi mu się długo wyczekiwany syn? Wanda, jako typowa Ślązaczka z wielodzietnej rodziny, również będzie marzyła o dziecku. Niestety, pogrążony w depresji mąż nie podzieli jej pragnień. Duże zmiany czekają doktor Kaletę. Matczyna nadopiekuńczość popsuje jej relacje z synem, Kacprem. Chłopak odsunie się od Marii. Równocześnie w życiu ordynator pojawi się mężczyzna, Karol (Wojciech Zieliński), który spowoduje, że jej kariera i pozycja zawisną na włosku... Dagmara, aby wspiąć się wyżej w szpitalnej hierarchii oraz osiągnąć zawodowy sukces, wda się w romans. Natomiast jej konkurent na oddziale chirurgii, Rafał, zupełnie nie będzie mógł skupić się na pracy. Podczas jednego z dyżurów pozna Jagnę. Czy przypadkowe spotkanie przerodzi się w wielką miłość? Kaja oraz Tomek zostaną parą, jednak Szewczyk nie będzie potrafiła zapomnieć o Michale. Jak ta sytuacja wpłynie na relacje między braćmi? Zaskakująca historia miłosna wydarzy się także w życiu anestezjolog Olgi, która nieoczekiwanie zbliży się do Agnieszki. Czy Bujak będzie miała na tyle odwagi, by przyznać się przed sobą, że to może być coś więcej niż przyjaźń?

Wiosenna "Diagnoza" to także nowa zagadka kryminalna. Dzięki Janowi, rybnicki szpital stanie się ośrodkiem badań nad lekiem na endometriozę. Prestiżowy projekt, finansowany przez międzynarodowy koncern farmaceutyczny, to duże wyróżnienie dla placówki. Niestety, tam gdzie w grę wchodzą olbrzymie pieniądze, nie wszyscy grają uczciwie...

Drugi sezon serialu "Diagnoza" we wtorki o godz. 21.30 (od 20 lutego 2018 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Masakra! KTO TO ogląda? Tandeta leje się z ekranu strumieniem wielkim i nieprzerwanym. Brawo TVN i inne telewizje za takie produkcje dla Polaków.
 4  
Ooo kogo ja widze ? zwolenniczke aborcji ale zabijania karpi juz nie.
 8  
Zagada to duża zagadka
 3  
wystarczy nie oglądać jak się wam nie podoba, amen
 2  
wystarczy nie oglądać jak się wam nie podoba, amen
Nie, bo ty oglądasz, a potem podpisujesz się - anal.
 3  
Ludzie co się z nami dzieje. Włączenie telewizora przed wieczorem to aktualnie intelektualne samobójstwo. Kto to ogląda???
 3  
Ostatnio Majka "kodziara" pokłóciła się z tym szalonym kapłanem Międlarem.Byłby z tego cyrku ciekawy wątek w serialu ;D

buuuuuhahahahahahhahahah!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
a mi to lotto !!!
mariusz maxx golonko 21.02.2018 (23:21:21)
 0