Łukasz Szewczyk22.02.2018 (10:11)3 komentarze

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler wracają do TVN. Co w 17 sezonie?

Telewizja TVN rozpoczyna emisję nowego, już 7 sezonu programu "Kuchenne rewolucje".
Magda Gessler
Magda Gessler ponownie wyrusza w Polskę, aby pomóc właścicielom restauracji rozwiązać ich problemy. Jedna z najsłynniejszych restauratorek w Polsce doskonale wie, jak wymagającym zadaniem jest prowadzenie własnego biznesu i co zrobić, aby odnieść sukces. Każdy odcinek jest inny, bo różne są miejsca, bohaterowie, ich historie, problemy oraz okoliczności.
Kto w tym sezonie odważy się zaprosić Magdę Gessler do swojej kuchni? Jakich zmian trzeba będzie dokonać, o czym szczerze porozmawiać, jaką krytykę przyjąć, aby otrzymać znak jakości Magdy Gessler? Jednym z takich miejsc będzie Sieradz, gdzie "Kuchenne Rewolucje" pojawią się po raz pierwszy. Własną restaurację postanowiło tam założyć rodzeństwo. Mężczyzna ma wykształcenie gastronomiczne, kobieta zaś wiele wiary w umiejętności ukochanego brata. Wspólny biznes pochłonął ich wszystkie oszczędności, dodatkowo wzięli także kredyt. Niestety, mało urozmaicone, barowe menu nie przyciągnęło gości, a lokal świeci pustkami. Co poszło nie tak i czy uda się zmienić tę sytuację?

Na trasie podróży Magdy Gessler pojawi się także Grudziądz. W pięknym, zabytkowym budynku powstała restauracja założona przez małżeństwo. Niestety, po śmierci męża, z pełnym oddaniem lokal prowadzi matka z synem. Pomimo starań, wkładów finansowych oraz ogromnego zaangażowania, restauracja upada. Czy Magda Gessler odnajdzie przepis na sukces? W Krakowie zaś, pomimo sprzeciwu rodziny, powstaje restauracja zapalonej organizatorki wystawnych kolacji dla przyjaciół oraz miłośniczki dobrej kuchni. Sama miłość do gotowania i dobry smak nie wystarczą jednak, aby prowadzić biznes. Pochłonięta pracą właścicielka nie ma czasu dla rodziny, która od początku przeczuwała kłopoty, zaś lokal przynosi głównie straty. Jak zakończy się ta historia?


Premierowe odcinki 17 sezonu kulinarnego reality-show "Kuchenne rewolucje" w czwartki o godz. 21.30 (od 22 lutego 2018 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czy ktoś to w ogóle ogląda?
 0  
A ja tam lubię Magdę i jej programy. Sensownie gada.
 1  
retoryka typowa dla bydła PiS komuny
 0