Łukasz Szewczyk22.02.2018 (15:10)19 komentarzy

UPC Polska: Już 0,5 mln użytkowników platformy Horizon. Codziennie 500 nowych

Sieć UPC Polska poinformowała, że już pół miliona klientów wybrało platformę Horizon od UPC,
z aplikacja mobilną Horizon Go, Replay TV i premium Wi-Fi w jednym urządzeniu.
UPC - dekoder Horizon
Platforma Horizon w UPC Polska dostępna jest od trzech lat. Dzięki niej abonenci zyskali większą swobodę dostępu d kanałów telewizyjnych i treści na żądanie. Dekoder Horizon, który dzięki wbudowanemu modemowi łączy w sobie internet i telewizję, pozwala każdemu członkowi rodziny korzystać z treści na wielu urządzeniach jednocześnie, w każdym miejscu i o każdej porze.
- Platforma Horizon to jeden z kluczowych elementów naszej oferty, który pozwala nam spełniać obietnicę dostarczania najwyższej jakości usług klientom. Z naszych badań wynika, że dzięki takim funkcjonalnościom jak Replay TV i Horizon Go, poziom satysfakcji i zadowolenia użytkowników Horizon cały czas rośnie. Jestem dumny, że platforma doceniona została już w połowie miliona polskich domów - mówi Lucian Mataoanu, Szef Działu Sprzedaży i Rozwoju UPC Polska.

Jak wylicza UPC Polska, platforma Horizon znajduje się już w 500 tys. polskich domów. Oznacza to, że korzysta z niej w sumie nawet 1,360 mln osób, jeśli weźmiemy pod uwagę dane statystyczne mówiące o średniej liczbie domowników w przeciętnym polskim gospodarstwie domowym (2,72 osób).

Każdego dnia ok. 500 nowych klientów zamawia platformę Horizon do swojego domu. Gdyby ułożyć 500 000 dekoderów Horizon jeden na drugim, osiągnęłyby one wysokość prawie 40 km i byłyby 168-krotnie wyższe od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz ponad 4-krotnie wyższe od Mount Everest.

W dekoderach Horizon dostępna jest także Replay TV - usługa umożliwiająca oglądanie programów telewizyjnych do siedmiu dni wstecz, zdecydowanie podnosi satysfakcję użytkowników Horizona i dostępna jest na 92 kanałach. Programy popularnonaukowe, informacyjne oraz rozgrywki sportowe - te pozycje ramówkowe najczęściej oglądają użytkownicy platformy Horizon w usłudze Replay TV.

Z kolei już 115 kanałów TV można oglądać w aplikacji Horizon GO wszędzie w domu, na trzech dowolnych urządzeniach jednocześnie - tablecie, smartfonie czy komputerze.

Komentarze (1 - 10 z 19)

"Gdyby ułożyć 500 000 dekoderów Horizon jeden na drugim, osiągnęłyby one wysokość prawie 40 km i byłyby 168-krotnie wyższe od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz ponad 4-krotnie wyższe od Mount Everest."

..... chińscy naukowcy kiedyś obliczyli, że gdyby wodę zebraną z całego globu ułożyć w słupek (kropelka po kropelce) to ten słupek byłby bardzo wysoki.
 22  
Współczuje ale takie jest życie.Nie wszyscy ludzie uczą się na błędach.
 10  
Szkoda tylko że Replay TV szwankuje. Niby obejmuje TVP 2 a np. Koła Fortuny cofnąć nie mogę...
 0  
zacznijcie dawac aplikacje typu radia internetowe bo obecnie jest 5 na krzyz aplikacji a you tube to totalna porazka ciekzo nazwa to aplikacja
 14  
Ten dekoder to totalny badziew niestety... żadna to platforma... marne bezużyteczne aplikacje. Jedyny + to nagrywanie do 4 kanałów jednocześnie i opcja ReplayTV.


Lepiejniech UPC doda w końcu do oferty brakujące kanały!!! Kiedy w końcu doczekamy się m.in. AMC, Bollywood, Polsat Sport Fight, Polsat Doku, H2, Epic Drama, DocuBox, FightBox, 2x2, NickToons, Cbeebies, VH1 Classic, Eska ROCK TV, Canal+NOW, Eleven Sports4, Redlight, ???
 25  
dopłacić trzeba 20 zł do abonamentu, w zamian dostajesz tą samą tv, z takim Internetem, który i tak już miałeś, z możliwością oglądania programów które już były. Niby ok, ale nie wyobrażam sobie siedzieć jeszcze więcej przed TV i jeszcze dopłacać do tego interesu. Koniec końców i tak same reklamy.
 22  
Powie mi ktoś konkretnie po co komu w dzisiejszym czasach więcej kanałów skoro wszystko można teraz obejrzeć w internecie ? Mi osobiście tam wystarcza to co jest a i tak seriale czy filmy oglądam w necie. Jakieś konkretne argumenty po proszę, a nie głupie komentarze. Pozdrawiam
 10  
To podaj LEGALNE i DARMOWE linki do tych wszystkich kanałów skoro "można"..
 4  
A telewizję też masz za darmo i legalnie???
 0  
Właśnie podaj linki i pochwal się
 1