Łukasz Szewczyk22.02.2018 (15:38)3 komentarze

Ola Jordan nową jurorką "Tańca z gwiazdami" w Polsacie

Już wiadomo kto zajmie miejsce w fotelu jurora "Tańca z gwiazdami" po Beacie Tyszkiewicz? Na medialnej giełdzie pojawiło się kilka gorących nazwisk. Polsat właśnie ogłosił się, nową jurorką tanecznego show będzie Ola Jordan.
Ola Jordan - profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia, znana z brytyjskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", w której występowała przez 10 lat. W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę. Od 2 marca 2018 roku to właśnie ona będzie nową jurorką nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie.
Aleksandra Jordan / fot. Getty Images
Aleksandra Jordan / fot. Getty Images
- To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program "Taniec z Gwiazdami" będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie - mówi Ola Jordan.

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża Anglika - Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym i od 18 lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Byli jedną z najgorętszych par tanecznych występujących w brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca. W 2010 roku byli jurorami programu "Dancing on Wheels", w którym tancerze partnerują osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim. Gdziekolwiek Ola się pojawia w Wielkiej Brytanii, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów, którzy ustawiają się do niej w kolejce po zdjęcia i autografy.

Ola tańczy od 10 roku życia, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jej ulubionym tańcem jest rumba. Kiedy mieszkała w Polsce jej wieloletnią nauczycielką tańca była ... Iwona Pavlović. Ola jest finalistką najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych: Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin, British Championships for Professional. Ma na swoim koncie również tytuł Mistrzyni Polski w 1999 roku. Dwa lata temu napisała książkę, w której opisała swoją życiową przygodę z tańcem "Strictly Ola" ("Po prostu Ola").

Komentarze (1 - 3 z 3)

ktoś słyszał o tej Oli Jordan ??
mariusz maxx golonko 22.02.2018 (20:18:27)
 0  
Tak, jest naprawdę znana w Wlk. Brytanii, brała udział w wielu programach z udziałem gwiazd, w tym w "I'm a Celebrity..." ;)
 3  
Szkoda, że nie ktoś znany w Bangladeszu!
 0