Łukasz Szewczyk23.02.2018 (10:44)6 komentarzy

Wiosna w TVP HD: "Ekstradycja" w nowej odsłonie, "Gwiazdy kina", filmy i seriale

Kanał TVP HD na wiosną 2018 roku przegotował dla swoich widzów serial "Ekstradycja" w nowej odsłonie, program "Gwiazdy kina", filmowe wieczory oraz premierowe seriale TVP.
Wiosna w TVP HD: "Ekstradycja" w nowej odsłonie, "Gwiazdy kina", filmy i seriale
W TVP HD tej wiosny premiera serialu sensacyjnego "Ekstradycja", tym razem w nowej cyfrowej odsłonie. Serial w reżyserii Wojciecha Wójcika z Markiem Kondratem w roli komisarza Olgierda Halskiego znakomicie oddaje rzeczywistość polskiego świata przestępczego lat 90. Halski, choć sam nie ma kryształowego charakteru, jest znakomitym gliną, tropiącym z sukcesem warszawską mafię.
Wśród nowości TVP HD znajdzie się program "Gwiazdy kina" (piątek, godz. 20:55, od 23 lutego), dokumentalna dwunastoodcinkowa seria, pokazująca przebieg kariery filmowej największych współczesnych gwiazd ekranu. Prześledzimy drogę na szczyt popularności oraz najważniejsze sceny z filmów takich gwiazd: jak Leonardo DiCaprio, Kirsten Dunst, Tom Cruise, Angelina Jolie, Will Smith, Brad Pitt czy Natalie Portman.

Wiosna w TVP HD to także pasma filmowe. W sobotniej ofercie znajdą się ciekawe filmy z polskimi i światowymi gwiazdami kina, np.: "Droga do zapomnienia" z Colinem Firthem i Nicole Kidman, "Miłość na wybiegu" z Karoliną Gorczycą i Marcinem Dorocińskim oraz "Przed egzekucją" - z Seanem Pennem i oscarową rolą Susan Sarandon. W niedziele TVP HD zaprasza na thrillery i filmy sensacyjne. Z kolei we wtorkowym paśmie filmowym kino rodzinne, komedie i dramaty obyczajowe, m.in. opowieść o słynnej modelce Waris Dirie "Kwiat pustyni" oraz dramaty poruszające ważne tematy różnic kulturowych "Trishna" i "Zakazana żona".

W weekendy wielbicieli seriali TVP HD zaprosi na najnowszą produkcję TVP o trójce młodych przyjaciół wkraczających w dorosłość - "Za marzenia", drugi sezon zagadek kryminalnych z sympatycznym Ojcem Brownem, oraz na premierowe odcinki "M jak miłość" i "Na sygnale".

TVP HD proponuje też pasmo serialowe w poniedziałki, środy i czwartki, a w nim kontynuacja losów bohaterów znad rozlewiska "Pensjonat nad rozlewiskiem" (poniedziałek), najnowsze sezony "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa" (środa) oraz "rodzinki.pl" i "O mnie się nie martw" (czwartek). W paśmie porannym od poniedziałku do czwartku można będzie oglądać seriale, które podbiły serca widzów: "Koronę królów", "Wspaniałe stulecie" i "Na sygnale".

Komentarze (1 - 6 z 6)

Kanał który w 95 % składa się z powtórek pozycji nadawanych wcześniej na wszystkich innych kanałach TVP.
 8  
Kiedyś nazywałem to coś "TVP-rodzinka.pl", z racji ciągłych powtórek przepalonego do bólu serialu pt. rodzinka.pl. Teraz TVP HD już wywalony z listy kanałów i tam nie wcale zaglądam (bo i po co)
 2  
wcale nie zaglądam - powinno być :)
 1  
TVP HD też do zaorania !!!
mariusz maxx golonko 23.02.2018 (20:07:57)
 0  
Telewizja wcale się nie zmieniła na lepsze!Poza paroma programami typu publicystycznego dalej szmira!Społeczeństwo katolickie,a programów nasyconych przemocą ,erotyką bez liku!Jak za poprzedników!
 0  
dla mnie powinna się nazywać TVP odgrzewane kotlety...
Podobny kanał powtórkowy to TVP Seriale który to samo nadaje tylko w wersji SD.
TVP HD powinno być kanałem premium gdzie są nadawane programy praktycznie nie emitowane na innych kanałach tvp.
Ja także nie oglądam TVP HD bo jest tyle innych kanałów które mają o wiele lepsze programy niż odgrzewanie tego co jest na 5 innych antenach.
Jeżeli jest olimpiada to niech tam też są LIVE transmisje które nie mieszczą się na TVP 1 i 2 a tak to mamy g..ó...wno a nie telewizje.
 3