Łukasz Szewczyk24.02.2018 (16:51)2 komentarze

Ewa Drzyzga powraca do TVN. Co w nowym sezonie "36,6°C"?

Wiosenna odsłona programu "36,6°C" będzie pełna ciekawych oraz ważnych dla Polaków tematów. Prowadzący program - Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek - podpowiedzą nam w jaki sposób dbać o swoje zdrowie na co dzień, czerpiąc z życia jak najwięcej radości.
Ewa Drzyzga powraca do TVN. Co w nowym sezonie "36,6°C"?
Nowy sezon w "36,6°C" to przede wszystkim więcej tematów z życia codziennego. Prowadzący sprawdzą, czy faktycznie żywność o obniżonej zawartości cukru oraz tłuszczu pomaga schudnąć. Opowiedzą, jaki wpływ na nasz organizm ma gluten i kto powinien z niego zrezygnować. Zapytają ekspertów, jak często powinniśmy się myć oraz jakich kosmetyków używać. Pojawią się także takie tematy, jak skuteczne rzucanie nałogu palenia czy choroby układu pokarmowego. W jaki sposób im zapobiegać? Co powinniśmy wybierać do obiadu - kaszę, ziemniaki czy makaron? Czy warto skorzystać z zabiegu akupunktury i czego możemy się po nim spodziewać?

W programie "36,6°C" także o najnowszych metodach na idealne zęby. Minęły czasy, w których nieprawidłowy zgryz może wpędzić w kompleksy, odbierając pewność siebie. Nowoczesne aparaty ortodontyczne nie tylko są niewidoczne, ale sprawiają także, że hollywoodzki uśmiech to marzenie, które spełnić może dziś prawie każdy.
Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek przedstawią również najnowsze technologie medyczne oraz zabiegi lecznicze. Widzowie będą mogli dowiedzieć się nie tylko jak zadbać o serce, ale także jak wcześnie rozpoznać niepokojące symptomy choroby. Przyjrzymy się pracy wybitnych specjalistów, zajmujących się wszczepianiem najnowocześniejszych zastawek serca. Poznamy także pacjentów, którzy mają serce "w plecaku". Tak właśnie żyją osoby, które wciąż czekają na przeszczep.

Premierowe odcinki drugiego sezonu "36,6°C"w soboty o godz. 18.00 (od 24 lutego 2018 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 2 z 2)

sram na drzyzgę i na tvn
 0  
Twoja defekacja zafascynowała nas wszystkich. Czy mógłbyś podać więcej szczegółów? Jak często to robisz? W jakiej pozycji? Co na to rodzina, sąsiedzi?
 1