Łukasz Szewczyk28.02.2018 (14:31)2 komentarze

Koncert akcji ESKA Odwołuje Zimę prosto z Jamajki na żywo na Facebooku

Szmaragdowe wody Morza Karaibskiego, tropikalne temperatury i piaszczyste plaże to tylko część atrakcji, które czekają na zwycięzców XI edycji ESKA Odwołuje Zimę. Zwieńczeniem tegorocznej akcji będzie koncert Cleo, Mesajah i Afromental emitowany z Jamajki transmitowany na Facebooku
Koncert akcji ESKA Odwołuje Zimę prosto z Jamajki na żywo na Facebooku
Uczestnicy XI edycji ESKA Odwołuje Zimę właśnie wylądowali na Jamajce. 30 szczęśliwców, którzy wygrali wakacje marzeń (konkurs antenowy zakończył się 16 lutego), spędzi najbliższy tydzień w towarzystwie gwiazd oraz ekipy Radia ESKA. Wraz z słuchaczami na Jamajkę polecieli: Cleo, Mesajah, zespół Afromental, Krzysztof "Jankes" Jankowski oraz Ola Kot z ESKA TV.
Relacje z Jamajki można śledzić na antenie Radia ESKA oraz w social mediach. Wszyscy słuchacze Radia ESKA będą mogli obejrzeć koncert Cleo, Mesajah i zespołu Afromental, transmitowany z Jamajki za pośrednictwem Facebooka Radia ESKA. Kanał muzyczny ESKA TV przygotuje specjalny program na temat akcji ESKA Odwołuje Zimę.

Sponsorem głównym ESKA Odwołuje Zimę jest Coca-Cola. Partnerzy akcji to New Balance Poland i miesięcznik "Podróże"

Komentarze (1 - 2 z 2)

Żadna to nowość. Jankes to kochanek Dyrerktorki i dał pieniądze za to żeby jechać na Jamajkę i bierze też pieniądze po znasjomości od słuchaczy którzy chcieli jechać.
 1  
Tak potweierdzam ten Jankes to za pieniadze robi wszytsko w dodastku ten Rafał Adamczak też bierze pieniądze po znajomosci i mozna u niego wszystko zalatwic teraz jest dyrektorkiem i dziewczyny maja tylko u niego szanse.
 1