Łukasz Szewczyk28.02.2018 (16:05)brak komentarzy

Nowe "Wysokie Obcasy Praca" z Oprah Winfrey na okładce

"Wysokie Obcasy Praca" z Oprah Winfrey na okładce to drugi numer kwartalnika, który zadebiutował na rynku w grudniu 2017 roku.. Nowe wydanie ukaże się w czwartek - 1 marca 2018 roku.
Wysokie Obcasy Praca - nr 2 (od 1 marca 2018)
Wysokie Obcasy Praca - nr 2 (od 1 marca 2018)
Oprah Winfrey jest amerykańską prezenterką telewizyjną i aktorką, jedną z najbardziej wpływowych kobiet Ameryki. Jej przemowa podczas uroczystości rozdania Złotych Globów na początku lutego br. dała początek plotkom o kandydaturze Oprah na prezydenta Stanów Zjednoczonych.
Z numeru czytelniczki dowiedzą się m.in., jaki jest przepis na pracę marzeń, czy warto walczyć z wypaleniem zawodowym, co zrobić, by być bardziej produktywnym oraz jak radzić sobie z porażką w biznesie.

W wydaniu redakcja poruszy również temat molestowania w miejscu pracy oraz omówi raporty na temat kobiecych zarobków i ambicji, wyjaśni też, na czym polega storytelling - historia, która sprzedaje produkt. Ponadto w numerze pojawią się: sztuczna rozkosz, czyli seks robotów, rozmowa z Adamem Grantem - autorem książki "Buntownicy" o tym, czy warto być kreatywnym oraz wszystko o cyberbezpieczeństwie, na przykład porady hakerów.

W wydaniu pojawią się również felietony, m.in. Natalii de Barbaro, Wojciecha Orlińskiego, Piotra Stankiewicza i Pauliny Młynarskiej.

Magazyn "Wysokie Obcasy Praca" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez trzy miesiące w cenie 11,99 zł. Będzie można go również kupić w formie cyfrowej.