Łukasz Szewczyk02.03.2018 (19:29)4 komentarze

Rusza 8 edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. Zmiany w jury

Na antenę telewizji Polsat wraca taneczne show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kto tym razem powalczy o kryształową kulę?
Uczestnicy 8 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie
Uczestnicy 8 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie
W nowej, ósmej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zmierzą się: dziennikarka Beata Tadla z Jankiem Klimentem, oraz jej były partner Jarosław Kret, który zatańczy z Lenką Klimentovą. Wokalista Antek Smykiewicz zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę - znaną jako LittleMooonster96 w zawiłości trudnej sztuki tańca wprowadzi Rafał Maserak. Aktorkę Wiktorię Gąsiewską poprowadzi na parkiecie nowy tancerz w show Oskar Dziedzic. Architekt i projektantka wnętrz Martyna Kupczyk, znana z programu "Nasz nowy dom" zatańczy z Żorą Korolyowem. Wokalistę, autora tekstów i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa Popka zobaczymy w parze z Janją Lesar. Mistrzyni Świata Fitness - Katarzynie Dziurskiej na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" towarzyszył będzie Tomasz Barański. Dla aktora Dariusza Wieteski taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh. Modelka Renata Kaczoruk pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź zatańczy z Waleriją Żurawlewą.
Zmagania gwiazd na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jury: Iwona Pavlović, nowa w tym gronie Ola Jordan, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski.

Nowa za jurorskim stołem Ola Jordan - jedna z najpopularniejszych tancerek brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Występowała tam przez 10 lat, zdobyła Kryształową Kulę w parze z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem. W Anglii jest ulubienicą mediów i fanów.

Aleksandra Jordan / fot. Getty Images
Aleksandra Jordan / fot. Getty Images
Show poprowadzą wspólnie, jak zawsze Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

8 edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątki o godz. 20.00 (od 2 marca 2018 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Popek☺️
 2  
szkoda oglądania kichy i szmiry .
 1  
To jakaś parodia? Twarze i sylwetki tych ludzi są przerobione tak, że wyglądają jak karykatury.
 1  
O zgrozo. Śmieciowa stacja , śmieciowe programy
 1