Łukasz Szewczyk02.03.2018 (19:35)3 komentarze

Co w 8 sezonie "O mnie się nie martw"? Rusza emisja w TVP2

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję nowego, ósmego już sezonu serialu "O mnie się nie martw". Co tym razem czeka widzów?
"O mnie się nie martw"
Iga i Marcin z trudem znoszą uciążliwe sąsiedztwo rozżalonego Krzyśka (Paweł Domagała), który swoje smutki dosłownie zagłusza w niezwykle hałaśliwej muzyce disco polo. Mężczyzna ma za złe Idze, że poprosiła Martę (Katarzyna Ankudowicz), by została chrzestną Zbyszka, czuje się pominięty i zlekceważony.Oliwka (Oliwia Dąbrowska) i Helenka (Maja Kwaśny) nie mogą przyzwyczaić się do nowego mieszkania, nocą błądzą po omacku i zasypiają w najdziwniejszych miejscach. Tymczasem do kamienicy na Żelaznej wprowadza się młodszy brat Kuby, Kamil (Adam Turczyk), który właśnie zaczyna studia medyczne. Helenka jest oczarowana nowym lokatorem.
Swój finał w Sądzie ma sprawa brata Mariusza (Przemysław Cypryański), Darka (Piotr Pacek), który wszczął fałszywy alarm bombowy w budynku Sądu. Matka oskarżonego, Danuta, odchodzi od zmysłów. Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) tymczasem, wraz ze wszystkimi bliskimi przygotowują się do pierwszego wielkiego dnia Zbyszka - dnia jego chrzcin.

Premierowe odcinki 8 sezonu serialu "O mnie się nie martw" w piątki o godz. 20.45 (od 2 marca 2018 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jak to co? Patriotyczno-konserwatywne wartości, czyli nic nowego, szkoda wzroku :lol
 3  
To nie jest serial z patriotyczno-konserwatywnymi wartościami. Zwłaszcza, że pojawił się na antenie w roku 2014, kiedy w TVP szaleli lewacy z PO.
Ten serial to jest raczej komercja, która służy zarabianiu na reklamach. Reprezentuje taki sam poziom, jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Klan" itp.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 3.03.2018 (9:44:23)
 4  
Ależ to kest serial patrotyczny. Patriotyzmem tu jest dojenie kasy, bo nie starcza do pierwszego jak biednym ministtom pis
 1