Łukasz Szewczyk04.03.2018 (10:21)brak komentarzy

Tematyczne "Pytanie na Śniadanie Extra" wiosną w TVP2

Startuje "Pytanie na Śniadanie Extra". Jest to pięć nowych cykli tematycznych, które będą towarzyszyły widzom telewizyjnej Dwójki od poniedziałku do piątku.
Pytanie na śniadanie
Każdy z 7-minutowych odcinków będzie poświęcony innej tematyce. Poniedziałek to dzień, w którym statystyczny Polak najczęściej postanawia rozpocząć dietę. "Pytanie na Śniadanie Extra" pomoże widzom zrealizować te plany. We wtorek będziemy rozmawiali o trapiących nas chorobach. Środa to czas na dobrą kuchnię i świetnych kucharzy oraz sławnych ludzi, którzy podzielą się z widzami swoimi kulinarnymi sekretami. Czwartki poświęcone zostaną wywiadom z bohaterami wydarzeń, o których wszyscy słyszeli lub usłyszeć powinni. Natomiast w piątki, tuż przed weekendem, widzowie spotkają się z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.
"Pytanie na Śniadanie Extra" od poniedziałku do piątku o godz. 11.10 (od 5 marca 2018 roku) na antenie TVP2.

Na antenie TVP2 wciąż emitowane będzie poranne pasmo "Pytanie na Śniadanie", które od 3 marca rozpoczynać się będzie codzienne już od godz. 7.55. Każdego poranka od poniedziałku do niedzieli widzów Dwójki witać będą popularne pary gospodarzy: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Monika Zamachowska i Michał Olszański, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Joanna Racewicz i Łukasz Nowicki, Ola Kostka i Tomek Tylicki oraz Marzena Kawa i Robert El Gendy. W programie wiele praktycznych porad, poruszających historii, ciekawych rozmów i dyskusji w studio, a także felietonów i relacji z ciekawych wydarzeń z udziałem gwiazd estrady, desek teatralnych, dużego i małego ekranu.