Łukasz Szewczyk09.03.2018 (12:59)11 komentarzy

Da Vinci, H2, Polsat Doku, Epic Drama i Jazz w sieci Vectra. Łącznie 123 kanały HD

Od 21 marca 2018 roku w ofercie cyfrowej Vectry wystartuje pięć nowych programów w jakości HD: Da Vinci, H2, Polsat Doku, Epic Drama i JAZZ.
Vectra 2014
Młodzieżowy kanał edukacyjny Da Vinci (pozycja numer 402),popularnonaukowy H2 pozycja numer 506), dokumentny Polsat Doku pozycja numer 508) oraz kanał z kostiumowymi serialami Epic Drama (pozycja numer 306) dołączą do Pakietu Platynowego Vectry. Ponadto, do 5 kwietnia kanały te będą dostępne dla wszystkich abonentów operatora w otwartym oknie prezentując najciekawsze pozycje programowe ze swojej oferty.
Z kolei JAZZ (pozycja numer 621), pierwszy w Polsce kanał poświęcony w całości jazzowi i muzyce współczesnej, zostanie włączony do Pakietu Platynowego i Złotego.

Po zmianach, 21 marca, telewizja cyfrowa Vectry będzie udostępniać łącznie 234 programy telewizyjne, w tym aż 123 w wysokiej rozdzielczości (HD).

Komentarze (1 - 10 z 11)

Od miesięcy ZERO jakichkolwiek nowości...
Wieśniaki z UPC, a wy coś w końcu dodacie do oferty telewizyjnej ? 9.03.2018 (13:24:53)
 13  
Gratulacje dla Vectry.
Kilka fajnych kanałów i w HD .
I na dodatek informacja o ich włączeniu z wyprzedzeniem.
Czegoś takiego UPC i abonenci UPC nie dostaną nigdy...
 14  
Pani Małgorzata WOJTASZKO odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w VECTRZE twierdzi że systematycznie VECTRA wzbogaca ofertę pytam kiedy były konkretne nowości oraz że niezmiennie VECTRA wysuwa się na pozycję lidera rynku i znowu się pytam czy Pani WOJTASZKO śledzi ofertę programową konkurencji ile kanałów HD brakuje w ofercie VECTRY przedewszystkim kiedy VECTRA doda wreszcie kanały z grupy POLSAT a konkretnie POLSAT SPORT NEWS HD , POLSAT SPORT FIGHT HD przecież VECTRA stawia na SPORT, TV4 HD, TV6 HD, POLSAT FILM HD, SUPER POLSAT HD, POLSAT MUSIC HD, POLSAT EXPLORER HD, POLSAT NATURE, ESKA TV HD kiedyś była w HD a teraz w SD szok i TO JEST CAŁA VECTRA no ale teraz VECTRA szczyci się że doda 5 kanałów HD ale ile ma braków to już nic się nie pisze!!!!!! VECTRA ROBI SWOICH KLIENTÓW W BAMBUKO !!!! NAJWYŻSZY CZAS ŻEBY VECTRA WZIĘŁA SIĘ ZA KANAŁY HD BO TO PRIORYTET KAŻDEJ KABLÓWKI a te brakujące kanały w HD powinne być już od dawna !!!!! ABONENCI VECTRY CZEKAJĄ NA TE KANAŁY !!!!!!
 7  
UPC ma te kanały których nie znajdziesz w ofercie VECTRY, są większe braki niż w UPC
 10  
A ostatnia nowość w UPC, datowana jest na 14 września ubiegłego roku!! Paranoja!!!
 13  
Fakt.
Ostatni nowy kanał UPC dołączyło 14 września 2017 i był to "prestiżowy" Golf Channel...Mega hit...
Od tamtego czasu ZERO nowych kanałów...
"Brawo" UPC...
 13  
A erotyki brak
 2  
A pamiętacie jak Pani Wojtaszko mówiła, że usuwaja DaVinci z oferty bo prawie nikt go nie ogląda? :D:D teraz to taki dobry i ciekawy kanał :D:D:D
 0  
A pamiętacie jak Pani Wojtaszko mówiła, że usuwaja DaVinci z oferty bo prawie nikt go nie ogląda? :D:D teraz to taki dobry i ciekawy kanał :D:D:D
Bo teraz jest w "HD" Polsat Sport też kiedyś usunęli i jest nadal.
 5  
Dokładne UPC WRACA do swoich starych nawyków poblali się trochę i wtedy dodawał kanały a teraz ZASTÓJ wielomiesieczny.... Jak zwykle na N SPORT widzowie UPC CZEKALI 9 lat na tvp sport 3,5 lat trzeba skargę pisać do UOKIK ABY TE DROGIE DZIADY NIE KUPILI MULTIMEDIA...Bo ogranicza konkurencję
 4