Łukasz Szewczyk11.03.2018 (19:59)23

Startuje "The Big Music Quiz" w TV2. Prowadzi Sławomir

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisje nowego teleturnieju "The Big Music Quiz", w którym dwie czteroosobowe drużyny Gwiazd prześcigają się w odgadywaniu nazwisk wykonawców i tytułów najpopularniejszych przebojów muzycznych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 23)

To ładna misja. W sam raz dla fana taniej rozrywki, niejakiego JohnyB.
 12  
A ten Sławomir to w jakich kręgach jest znany?, bo pierwszy raz słyszę :)
 11  
A któż to jest ten jakiś Sławomir, bo nie znam gościa?
 12  
Ach, ta zaczeska. Ach, ten wąsik. Wracają lata 70., wraca realny socjalizm.
 8  
"Format trafił do Australii, Niemczech, Włoch, Hiszpanii i Holandii. We wszystkich wspomnianych krajach show okazał się hitem. Premierowe odcinki programu znacznie przekraczały średnią oglądalność w dotychczas nadawanych pasmach"

- ot taki to zajebisty format, że we wszystkich wymienionych krajach widzowie po jednym odcinku mieli dość materiału, żeby stwierdzić jaka to szmira.... ale zaraz przecież to jest właśnie MISJA....żaden program misyjny nie cieszy się wysoką oglądalnością (oczywiście za wyjątkiem audycji TV Trwam)
 6  
No ale najwierniejszy elektorat pisu gorąco pragnie disco-polo, wiec otrzymuje to disco-polo jako kulturotwórczą misję telewizji publicznej.
 6  
Ehh marny wyborco PO Nowoczesnej podobno uważacie się za wyższą kastę Polaków a na waszym ukochanym tvn leciał film disco-polo z tego co pamietam to dużo was go oglądało także cicho tam.
 1  
A ty, debilu, w ogóle widziałeś film Macieja Bochniaka "Disco polo"? A jeśli nawet widziałeś, to zrozumiałeś, o czym tak naprawdę on traktuje? A "Ciacho" to przecież dzieło ulubieńca prawackich portali - Patryka Vegi, obrońcy życia poczętego w "Botoksie". Na portalu wpolityce pan Adamski zachwyca się "Kobietami mafii".
 2  
Ehh marny wyborco PO Nowoczesnej podobno uważacie się za wyższą kastę Polaków a na waszym ukochanym tvn leciał film disco-polo z tego co pamietam to dużo was go oglądało także cicho tam.
Wiesz, mylisz się, ręka by mi uschła gdybym zagłosował na PO. i inne polskie partyjki z PiSem włącznie! Jest to okrutna banda cwaniaków, różnią się tylko opowiadanymi naiwniakom bajkami. W telewizji niby różne poglądy, a wieczorem wspólne polowanko i chlanko. W tym kraju NIE MA na kogo głosować, koleżko.
 2  
widać że promowanie kichy i szmiry jest popularne .uważam że promowanie grajka wiejskiego to przesada można pokazać programy inne przyrodnicze . wszędzie spory polityczne ale przecież temat jest inny .zrozumienia brak .
 5