Łukasz Szewczyk12.03.2018 (12:17)brak komentarzy

Radio Kolor na wiosnę. Głosem stacji Andrzej Ferenc, wraca Sobesto

Stołeczne Radio Kolor nowy sezon powita z odświeżonym brzmieniem, nowymi pomysłami i awansami oraz powrotem sprawdzonych głosów.
Radio Kolor
Nowym Zastępcą Dyrektora Programowego Radia Kolor został Tomasz Dunowski, który od maja 2016 roku jest prezenterem stacji. Dunowski nową funkcję będzie łączył z dotychczasowymi obowiązkami. Nadal będzie można go usłyszeć w porannym programie "Mobilizacja", który prowadzi wraz z Alicją Bendkowską.
Z okazji 25 lat obecności w eterze, Radio Kolor postanowiło także kompleksowo odświeżyć oprawę dźwiękową. Głosem stacji został ponownie Andrzej Ferenc. Na antenie pojawiła się także zupełnie nowa oprawa ze śpiewanymi jinglami, które wyprodukowało londyńskie studio Wise Buddah. Różnorodność i selekcję muzyki na 103 FM podkreśla także nowy liner - "Barwne granie".

Dzień po rozpoczęciu kalendarzowej wiosny słuchacze Radia Kolor po 18 latach przerwy będą mogli ponownie spotkać się z Marcinem Sobesto, który w czwartki między 21:00 a 23:00 zaprosi na "Muzykę dla dorosłych". Autorski muzyczny program, którego koncepcja narodziła się w Radiu PiN.