Łukasz Szewczyk12.03.2018 (12:18)1 komentarz

"Ślub marzeń z Izabelą Janachowską" do zdobycia w konkursie TVN Style

Przygotowanie wymarzonej uroczystości ślubnej nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Pary młode często rezygnują ze swoich marzeń. Dysponują zbyt małym budżetem, albo nie starcza im czasu i zapału na dopięcie wszystkich szczegółów. TVN Style postanowiła wyjść im naprzeciw i zorganizować konkurs.
Izabela Janachowska
Przygotowanie wymarzonej uroczystości ślubnej nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać! Pary młode często rezygnują ze swoich marzeń. Dysponują zbyt małym budżetem, albo nie starcza im czasu i zapału na dopięcie wszystkich szczegółów. TVN Style postanowiła wyjść im naprzeciw i zorganizować konkurs jakiego jeszcze nie było!

Ekspertka ślubna TVN Style, Izabela Janachowska zorganizuje zwycięskiej parze ślub i wesele
do wartości 50 tys. złotych. Dodatkowo szczęśliwcy będą bohaterami specjalnego odcinka programu "Ślub marzeń z Izabelą Janachowską", który zostanie wyemitowany na antenie stacji jesienią tego roku.
Co zrobić, żeby wziąć udział w wyjątkowym konkursie "Ślub marzeń z Izabelą Janachowską" W tym celu należy wejść na stronę www.konkurs.tvnstyle.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pierwszy etap rywalizacji trwa od 12 marca do 8 kwietnia 2018 roku. Następnie jury ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierze tych szesnaście najbardziej interesujących, które wezmą udział w finale konkursu. 25 kwietnia zostanie wyłoniona zwycięska para.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pranie mózgu w najlepsze. Ślub od ślubu i wesele od wesela niewiele się różnią i są wielkim wyciąganiem kasy. Lepiej mieć ślub z wymarzoną wybranką niż w wymarzonej formie.
 6