Łukasz Szewczyk12.03.2018 (12:26)4 komentarze

Trzeci sezon serialu "Gomorra" od kwietnia w HBO GO i Cinemax (wideo)

Trzeci sezon "Gomorry" dostępny będzie w całości w HBO GO już od 1 kwietnia 2018 roku, a od połowy kwietnia także w Cinemax. W tym sezonie znów wracamy do świata neapolitańskeij mafii, w którym szykują się nowe wojny, ale też i nowe sojusze.
"Gomorra" to jeden z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Produkcja odniosła ogromny sukces i jest ekranizacją wstrząsającej książki autorstwa Roberta Saviano, włoskiego dziennikarza, który po jej opublikowaniu musiał opuścić rodzinny Neapol w związku z groźbami ze strony mafiosów.
Gomorra III / Fot. HBO
Zrealizowany na południu Włoch, realistyczny serial odsłaniający największe sekrety mafiosów, pokazuje świat, w którym panują twarde zasady. Tam władzę sprawuje kamorra - potężna miejscowa organizacja przestępcza, która oplata swoimi mackami całe miasto i kontroluje życie jego mieszkańców.

W trzecim sezonie "Gomorry" wracamy na ciemne i wąskie ulice Neapolu w momencie, kiedy przywódca klanu Savastano - Pietro, zostaje zamordowany, a schedę przejmuje po nim syn Genny (Salvatore Esposito). Osłabiony i nękany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna musi teraz sam zarządzać biznesem. W tym samym czasie, zrozpaczony po stracie marzeń i najbliższych Ciro (Marco D'Amore) postanawia wyruszyć do Bułgarii, aby podjąć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków Valentinem (Stilian Ivanov). Szybko jednak powraca do Neapolu, gdzie zawiera sojusz z ambitnym Enzo (Arturo Muselli) i pomaga mu rozkręcić interes.

W rolach głównych wystąpili: Marco D'Amore, Salvatore Esposito, Cristina Donadio, Cristiana Dell'Anna oraz Arturo Muselli. Reżyserami serialu są Claudio Cupellini oraz zdobywczyni nagrody na MFF w Berlinie Francesca Comencini.


Cały trzeci sezon "Gomorry" dostępny będzie na HBO GO już od 1 kwietnia 2018 roku. Dołączy on do dwóch sezonów serialu, które dostępne są w serwisie. Premiera serialu w Cinemax odbędzie się 14 kwietnia o godz. 20.00. Emisje kolejnych będą odbywały się odcinków w każdą sobotę o tej samej porze, a powtórki we wtorki ok. godz. 22.00 również w Cinemax.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Od 1 marca nie ma dostepu do HBO GO na dekoderach Cyfrowego Polsatu Evobox. I CP o tym wie. I niby podejmuja jakies dzialania. A HBO GO jak nie bylo tak nie ma. WSTYD CYFROWY POLSACIE.
Arkadiusz Pieńkowski 12.03.2018 (13:17:15)
 0  
Warto byt bylo aby HBO GO I Cinemax zaczelo nadawac serial QUEER AS FOLK AMERYKANSKI I BRYTYJSKI. I O TO PROSZE.
Arkadiusz Pieńkowski 12.03.2018 (13:18:33)
 4  
Juz dawno obejrzane. Bardzo dobra kontynuacja.polecam
 3  
Akurat w tym przypadku, każdy kolejny sezon lepszy od poprzedniego. Jeśli ktoś lubi ten klimat gorąco polecam.
 5